Сьогодні, за кілька годин оберуть претендентів на посаду директора Шевченківського гаю

 Управління культури Львівської міської ради місяць тому оголосило про відбір претендентів на заміщення вакантної посади директора Музею народної архітектури та побуту у Львові. І уже сьогодні спеціальна комісія обере потенційних кандидатів на цю посаду.

Управління культури отримало 2 заявки. Хто ці претенденти, можна буде дізнатись уже сьогодні. О 14.00 год у актовому залі музею комісія обиратиме найбільш відповідну особу на місце директора.

«Ще раз звертаю увагу, що ми не просто назначаємо нового директора. Норма закону каже про те, що директори музеїв призначаються керівником уповноваженого органу. Ми вважаємо, що ця практика є не доброю і застарілою. Такого вже нема давно ніде в світі. Але для того, щоб не порушувати норм закону, ми не говоримо про конкурс на заміщення вакантної посади, бо начальник управління має всі повноваження, щоб призначити директора. Але оскільки Музей народної архітектури є для міста архіважливим, це є унікальний об’єкт, який займає 46 га в центрі Львова, оскільки питання щодо керівника цієї структури набуло розголосу і широко обговорювалося, то ми вирішили, що проведемо процедуру відбору претендентів на заміщення вакантної посади. Це абсолютно входить в межі повноважень начальника управління. І ми вирішили власне оголосити про відбір претендентів.  Голосуванням спеціально створена комісія, в яку входить семеро фахівців, експертів та посадовців, обере найкращих кандидатів.  Аби претендувати на цю посаду, необхідно було  надіслати на пошту управління культури  резюме, мотиваційний лист, скани документів про освіту, сертифікатів будь-яких, які посилюють кандидата, а також презентацію розвитку установи на 1,3 і 5 років і два рекомендаційних листи», - розповідає начальник управління культури ЛМР Ірина Подоляк.

А 20 вересня кандидати проходитимуть співбесіду з начальником управління культури. Відтак, наказ начальника управління культури про призначення директора Музею народної архітектури і побуту ще має бути погоджений директором департаменту гуманітарної політики.

Нагадаємо, Іван Косачевич був звільнений від виконання обов’язків директора Музею 27 червня у зв’язку з одноразовим грубим порушенням трудових обов’язків. Так, 23 червня на території Музею були зафіксовані факти торгівлі вином і пивом, використання відкритого вогню у безпосередній близькості до об’єктів музейного фонду та паркування автомобілів. Окрім цього, біля входу до Музею невідомою особою здійснювався продаж квитків на концерт гурту «Ватра». Відвідувачів дезінформували, що «Шевченківський гай» зачинений та потрапити усередину можна лише придбавши квиток на концерт. Дані факти були зафіксовані комісійно, протокольно та стали підставою для прийняття управлінського рішення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі