Львівська обласна рада звернулася до європейських партнерів підтримати євроінтеграційні прагнення України

Вчора, 17 вересня під час чергового засідання сесії Львівської обласної ради депутати прийняли звернення до керівників органів місцевого самоврядування регіонів-партнерів Львівщини, країни яких є членами Євросоюзу, щодо підтримки прагнення України отримати статус асоційованого члена Європейського Союзу. Таке звернення підтримали 78 депутатів. 


„Рік 2013 може бути для України переломним роком. У листопаді цього року на саміті ЄС у Вільнюсі розглядатиметься питання підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС”, – зазначається у документі Львівської обласної ради.

Тож у своєму зверненні депутати Львівщини, зокрема, зазначають: „Беручи до уваги наші давні партнерські стосунки, Львівська обласна рада просить депутатський корпус місцевого самоврядування звернутися до депутатів, що представляють Ваш регіон у Парламенті, та до Парламенту і Уряду Вашої країни щодо підтримки прагнення України отримати статус асоційованого члена Європейського Союзу; до рад регіонів країн-членів Євросоюзу, з якими Ви співпрацюєте, з проханням ініціювати звернення до Парламентів й Урядів своїх країн, а також до депутатів, які представляють їхній регіон у Парламенті, щодо підтримки прагнення України отримати статус асоційованого члена Європейського Союзу”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі