Винниківська міськрада подзвонила до Кабміну щодо неоплачених казначейством рахунків

Виконавчий комітет Винниківської міської ради звернувся з офіційною скаргою на дії Головного управління Державного казначейства України у Личаківському районі м. Львова та зареєстрував відповідне звернення на урядовій гарячій лінії Кабінету Міністрів України, в якому йдеться про неоплачені рахунки міськради щодо завершення ремонту доріг та реконструкцію шаф вуличного освітлення міста. Про це інформує прес-служба Винниківської міської ради.

«Ми звертались неодноразово до керівництва Головного управління Державного казначейства України у Львівській області з вимогою погашення боргів за рахунками міськради, ми звертались в прокуратуру Личаківського району м. Львова. Однак, станом на сьогодні жодних зрушень щодо оплати рахунків Винниківської міської ради держказначейством не відбулись, відтак ми звернулись на урядову гарячу лінію Кабінету Міністрів України з проханням втрутитись у ситуацію та вплинути на Головне управління Державного казначейства України у Львівській області. Минулого тижня виконавчий комітет Винниківської міської ради надіслав офіційну телеграму на ім’я Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, щодо блокування рахунків міськради держказначейством та заборгованості щодо оплати за виконання робіт по ремонту доріг та реконструкції шаф вуличного освітлення міста» - говорить міський голова м. Винники Сергій Уваров.

 Нагадаємо, якщо держказначейство й надалі не оплачуватиме рахунки Винниківської міської ради, виконавчим органам ради не вдасться реалізувати заплановані роботи на цей рік. А саме: реконструкцію дитячо-спортивного майданчика в ДНЗ №156, завершити реконструкцію шаф вуличного освітлення міста, реконструкцію внутрішньо будинкової електромережі по вул. Кільцевій, 2а ( вирішення цієї проблеми мешканці чекають понад 20 років), виготовлення проектної документації на реконструкцію покрівлі у Будинку дитячої та юнацької творчості, виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нової котельні ( паливної) для СШ №29. Разом з тим не фінансується комунальне підприємство  ДП «Добробут», а саме програми: «Шкільний автобус», «Санітарна очистка міста», «Технічне обслуговування вуличного освітлення» та багато інших важливих робіт, що забезпечують належну життєдіяльність міста.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі