• Головна
  • У Львівській Політехніці вперше відбувся науковий пікнік (ФОТО)
15:47, 16 вересня 2013 р.

У Львівській Політехніці вперше відбувся науковий пікнік (ФОТО)

Науковий пікнік, відвідати який змогли усі охочі, відбувся у суботу, 14 вересня, перед головним корпусом Національного університету «Львівська Політехніка». Про це інформує прес-служба Львівської політехніки.

Під час заходу всі охочі мали можливість відвідати 12 тематичних наметів, поспостерігати за про

1jCSXLcoi_4

 

2yl5_EXn6B4

 

77Da-tBymCk

 

 

веденням наукових експериментів чи провести їх власноруч під керівництвом студентів.

Досліди та тести проводили в секціях біології, хімії, фізики, психології, архітектури та ін. Програма наукового пікніка була орієнтована на відвідувачів будь-якого віку і мала на меті продемонструвати те, що може бути цікавим для майбутніх вступників.

За словами заступника проректора з наукової роботи Лілії Жук, такий захід проводиться у Політехніці вперше. Проте загалом цей досвід для студентів не новий: вони і в попередні роки брали участь у фестивалях науки і вже були ініціативи, щоб проводити схоже і в Політехніці.

d2w-MwmY3Tw

 

P-RnbW3ECpU

 

T2OM02VDthk

 

u1wvBve4uPA

 

wwPBhJVnTOk

 

Q_2hiI1fiPk

 

 Лілії Жук розповіла, що подію організували Рада молодих вчених Політехніки разом з громадською організацією CREart, які виграли польський грант на проведення заходу. Всі досліди, які продемонстрували під час пікніка, —  ідея та ініціатива студентів. Також Лілія Жук зазначила, що до проведення свята науки були залучені студенти всіх інститутів Політехніки і Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації.

 

«Найцікавіше —сам факт проведення цього заходу, — зазначила заступник проректора з наукової роботи. —  Це дає молодим вченим можливість реалізувати себе. Політехніка приділяє велику увагу роботі зі студентами. Наші студенти є учасниками всеукраїнських та міжнародних конкурсів. І не лише учасниками, а й переможцями».

Лілія Жук висловила сподівання, що такий захід надасть імпульсу проводити його і в наступні роки.

Новини 3D принтерів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...