Чоловік Ірен Роздобудько пішов стопами дружини та видав свою першу книгу (ФОТО)

У театрі «Воскресіння» 14 вересня відбувся концерт-презентація музично-поетичної збірки «Вавилон». Книга є авторським дебютом Ігоря Жука. Пісняр завдячує свої дружині, українській письменниці Ірен Роздобудько, за поштовх до популяризації своєї творчості. Про це 032 повідомив Романко Лапуда.

3

 

4

 

 

Завдяки такому поштовху є нагода читати збірку «Вавилон» та слухати аудіосупровід на дисках, які продаються із книгою. «Вавилон» надруковано видавництвом «Нора Друк». Автор звертає увагу на ексклюзивність своєї книги, бо видана тиражем всього 300 примірників.

5

 

6

 

 

Весь цикл пісень, які ввійшли до збірки Ігор ділить на релігійні (Старий та Новий Заповіт) та світські. Бард приділяє багато уваги темі економічної еміграції з України, життю емігрантів на чужині та проблему сімей по обидві сторони океану. Є у пана Ігоря пісня-присвята улюбленому місту Львову «Чорна магія кави».

8

 

9

 

Тему любові, окрім пісень, спробувала розкрити Ірен Роздобудько. Вона зачитала уривок зі своєї найновішої книги «ЛСД» (Ліцей Слухняних Дружин). Уривок з твору має біографічний характер, у ньому описаний Ігор як турботливий та люблячий чоловік. Ігор Жук лиш ніяковів, соромлячись та ховаючи усміхнені очі. Згодом Ігор додав: «Наша любов це бажання завжди разом повертатися додому, де б ми не були».

10

 

11

 

Політична сатира присутня майже у всіх світських піснях Ігора Жука. Привертає увагу образ пташини-кнопкодава, яка продає свій голос, бо окрім нього нічого не має. Пісняра непокоїть і смирення українців, які здатні терпіти та прощати наругу над собою. Фрази з пісень Ігора Жука стають крилатими: «Все Господа ділять і ділять як ту ковбасу» чи «за жертвою жертва і кожна заради добра».

12

 

13

 

Довідка

Ігор Жук (61 рік) народився на Львівщині у селі Рада Селецька. Мешкає у Києві. Закінчив фізичний факультет Львівського університету, кандидат фізико-математичних наук. До виходу на бардівську сцену Ігор Жук став відомий у колах київської інтелігенції як художник, організатор ряду виставок мистецького андеґраунду на базі Інституту теоретичної фізики. Мав декілька власних експозицій. Навчався у майстерні київських художників.

Давня творча професія – театральна і кіно-драматургія: автор дитячої п'єси (поставленої Волинським театром ляльок), радіоспектаклів, сценаріїв понад 30 фільмів студії «Київнаучфільм», трьох невеликих дитячих художньо-пізнавальних книжечок (Київ, «Веселка», 1992-1995).

З 1972 року пише пісні на власні вірші. На сьогодні у своєму доробку має більше 300 пісень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі