
15:54, 22 липня 2024 р.
Надійне джерело
У Львові прокуратура повідомила про підозру власниці еротичних салонів

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 34-річній мешканці Львівщини. Їй інкримінують пропозицію неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).
Про це повідомили у прокуратурі Львівщини.
За даними слідства, власниця двох салонів еротичного масажу у Львові пропонувала неправомірну вигоду виконуючому обов’язки начальника одного з управлінь Головного управління Національної поліції у Львівській області.
За 2 000 доларів США щомісячно жінка хотіла забезпечити сприяння своїм салонам у безперешкодному функціонуванні. Зокрема, непритягнення винних осіб до відповідальності, попередження про оперативні заходи правоохоронців про викриття цієї протиправної діяльності. А також надання консультацій з приводу уникнення кримінальної відповідальності за діяльність «масажних салонів».
Слідчі дії тривають. Встановлюються всі причетні особи.
Читайте також: Виставки у Львові: що варто побачити
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ортопедична спинка шкільного рюкзака YES: як виглядає, особливості та поради щодо вибору
Новини компаній
17:00
Вчора
Оголошення
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
12:38, 22 червня
18:15, 20 червня