Чоловіки працюють заради грошей, а жінки заради задоволення - дослідження

Для чоловіківголовним уроботі євисока зарплата, жінкам важливо, щобтрудовадіяльність приносилазадоволення, а «найщасливіші» офісні співробітникиживуть у Києві.Про це свідчатьрезультати опитування, проведеногоДослідницькимцентромМіжнародного кадровогопорталу HeadHunter Україна.

За даними попередніх досліджень, половинаофіснихпрацівниківстверджує, що, незважаючина доситьнизькуоплату, їм подобаєтьсяробота.Акожен третійхочаб раззаймавнизькооплачуванупосадучерез неможливістьзнайти більшцікаву пропозицію.

Як виявилося, рівеньзадоволеностіроботоюта зарплатою багато в чому залежить відмісця проживанняофісногоспівробітника. Переважна кількістьреспондентів, задоволенихроботою ірівнемдоходів, живе в Києві.Вихідці зПівденного таСхідного регіонівпрактичносходятьсяу своїхоцінках:робота їмоднозначноне подобається(4,5балів з 10), агроші сприймаються як невеликакомпенсація(зарплата не здобула і шести балів). Схожої думки дотримуються іжителі Центральногорегіону.А працівникиіз Західнихобластейбільшою міроюзадоволенісамероботою вцілому, ніжоплатою праці.

Представники іншихкраїноцінюютьрівень зарплативищеукраїнців.Прицьому роботав нашійкраїні більшоюмірою невідповідає самевнутрішнім потребамекспатів.

Щостосуєтьсястажуроботи, то чимвін вищий, тимбільше задоволенняотримуєофіснийспівробітниквідсвоєї трудовоїдіяльностіта заробітної плати. Алеіснує йневеликий винятокз правила: «білікомірці»з досвідомроботи3-6 роківвищевсіхоцінюють іте, і інше.

 За результатами дослідження, найбільш задоволеними роботою та рівнем зарплати виявилися чоловіки з більш ніж десятирічним досвідом роботи та жінки зі стажем 3-6 років.

Примітно, що зі збільшенням стажу представники протилежної статі кардинально розходяться в оцінках. На початку кар'єри жінки лояльніше ставляться до умов роботи та рівню зарплати. У той час як чоловіків з досвідом роботи менше року умовами праці та матеріальною винагородою задоволені найменше. З плином часу ситуація різко змінюється:післядесятироків роботизадоволеністьвід трудовоїдіяльностіу сильної статізростає, ау прекрасної половини, навпаки, падає.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в червні 2013 року. Загалом було опитано 1895 респондентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі