На книжковому Форумі у Львові презентували «Книги Иова»

13 вересня 2013 року у рамках ювілейного Форуму видавців у Львові відбулась презентація нового видання «Книги Иова».

Дзеркальна зала Палацу Потоцьких зібрала усіх бажаючих зустрітись з академіком НАНУ Мирославом Поповичем, видавцем і автором коментарів «Книги Иова», бакалавром богослів’я Володимиром Романенком, доктором філософських наук Сергієм Йосипенком.

Книга Іова започаткувала серію біблійних книг окремими виданнями українською та російською мовами. Це – перший крок у глобальному проекті під назвою «Почни вивчати Біблію з Книги Іова».

Відкриваючи презентацію, С. Йосипенко (модератор презентації) повідомив присутнім у залі, що видання отримало спеціальну відзнаку Форуму видавців, як найкраща книга, про що оголошено на урочистій церемонії, яка відбулась напередодні у Львівській філармонії. До речі, на звання «Найкраща книга Форуму-2013» претендувало 340 видань.

Головною книгою про страждання людини назвав Книгу Іова академік Мирослав Попович. Він порівняв Іова з міфологічним героєм греків царем Едіпом, вважаючи їх двома першоджерельними прообразами європейської культури. А так як кожен з нас є елементом трагедії життя, сприймати його трагічність потрібно оптимістично, - зазначив М. Попович.

Автор ідеї, упорядник та видавець унікального видання «Книги Иова», голова правління БФ «Богуслав» Володимир Романенко у своїй промові натхненно поділився з присутнімисвоїми думками про вічне значення цієї великої книги Біблії,   про її специфічні особливості, а також розповів про історію роботи над виданням та майбутні плани.

«Не тільки пізнання цієї великої книги, а навіть певний інтерес до неї підносить людину до якогось нового рівня… Наше видання призначене як для тих, хто тільки почав серйозно задумуватися про сенс життя, так і для тих, хто вже обрав собі життєвий шлях, але хоче звірити його з вічною мудрістю Божого Слова», - наголосив В. Романенко.        

Презентована «Книга Иова» видана в російському синодальному перекладі, має креативний дизайн та ілюстрована спеціально підготовленими до видання оригінальними малюнками. У коментарях до Книги Іова використано великий обсяг джерел – від талмудичної літератури та трудів Отців Церкви, до досліджень сучасних вітчизняних та зарубіжних богословів та учених-біблеїстів.

Сприяння духовному відродженню України шляхом видання книг духовного характеру є одним з головних напрямів діяльності видавництва «Богуславкнига» у співпраці з Благодійним фондом «Богуслав».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі