
11:10, 28 травня 2024 р.
Надійне джерело
На Львівщині внаслідок зіткнення з автомобілем загинув мотоцикліст

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора близько 12:15, на автодорозі «Львів-Самбір-Ужгород» неподалік села Верхній Лужок Самбірського району.
Як повідомляє поліція Львівської області, відбулося зіткнення мотоцикла «Honda», яким керував 39-річний мешканець одного з сіл Дрогобицького району, та автомобіля «Mitsubishi Outlander» під керуванням 37-річного жителя одного з сіл Самбірського району.
Від отриманих внаслідок ДТП травм мотоцикліст загинув на місці події.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Читайте також: На Львівщині автомобіль збив пішохода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
Оголошення
16:57, 25 червня
18
16:52, 24 червня
30
23:53, 21 червня
20:48, 25 червня
12:56, Вчора
168