Асоціація «Енергоефективні міста України» долучиться до Європейського тижня мобільності

Цьогоріч Львів долучиться до ЄТМ, який відбудеться 16-22 вересня. Серед запланованих заходів - тренінги для школярів в межах кампанії «Львів – безпечне місто» щодо безпеки дорожнього руху, презентації в університетах, проведення веломарафону, змагань серед УДЮМКів міста, підтримка кінофестивалю «Ровер», промоція використання громадського транспорту та велосипедів у рамках кампаній «День без автомобіля» та «Велосипедом на роботу».  Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

До заходів у рамках ЄТМ долучиться і асоціація «Енергоефективні міста України», які проводитимуть лекції для промоції розвитку сталої мобільності.  

Додамо, асоціація «Енергоефективні міста України» є добровільним об’єднанням органів місцевого самоврядування, яке створене з метою задоволення потреб своїх міст у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.

Починаючи з 2009 року, Асоціація є офіційною структурою підтримки ініціативи Угода мерів в Україні, одним з основних зобов’язань якої є скорочення обсягу викидів CO2 щонайменше на 20% у містах-підписантах цієї ініціативи.

Оскільки саме сектор транспорту продукує найбільшу кількість вуглекислого газу, підвищення рівня обізнаності населення стосовно дбайливого ставлення до навколишнього середовища є першим кроком до вирішення спільних проблем та утвердження відповідальної поведінки.

                                                            

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі