• Головна
  • Мер Львова поговорив з бізнесменами про перспективи співпраці із Європейською Бізнес Асоціацією (ФОТО)
08:53, 11 вересня 2013 р.

Мер Львова поговорив з бізнесменами про перспективи співпраці із Європейською Бізнес Асоціацією (ФОТО)

Про реєстраційні процедури, оренду землі, міграційні питання, розширення меж співпраці міста з Європейською Бізнес Асоціацією, інтеграцію євростандартів ведення бізнесу сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий говорив з представниками бізнесу, членами Європейської Бізнес Асоціації. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

eba

 

Серед учасників зустрічі – керівники та представники різних підприємств, які є членами Європейської Бізнес Асоціації.

«Для міського голови одне з найважливіших завдань – це створення нових робочих місць. Треба максимально створювати комфорт для бізнесу, який працює сьогодні, бо він є рушієм і дає меседжі своїм колегам.

latvia

 

З 2006 року, коли я почав працювати міським головою, і досі, на жаль, суттєво урізались повноваження місцевого самоврядування. Багато функцій на себе взяла держава, але не завжди оперування тими функціями стало кращим. Найболючіше питання сьогодні – це казначейство. Міста мають право тримати рахунки тільки в державному казначействі. Маючи гроші на рахунках, більше 2-3 місяців ми не можемо ці гроші нікуди відправити. В такій непростій ситуації ми повинні робити ремонти, платити вчасно зарплату. Кожен день – це дуже серйозна боротьба. 95% часу треба витрачати на речі, які раніше вирішувались автоматично. Вірю, що ця ситуація зміниться. Це зможе відбутись, якщо Україна підпише Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом. Це відкриє можливість для співпраці України з Міжнародним валютним фондом, з іншими світовими структурами. Можна буде відновити нормальне функціонування у містах, які насправді є фундаментом, на якому тримається країна.

Ми будемо мати певні конкуренційні переваги, у зв’язку з приєднанням України до Європейського Союзу, як місто, яке найближче до кордону. Але важливо, щоб ми зрозуміли сьогодні краще, як вирішувати проблеми, які виникають чи можуть виникати. Сьогодні в Україні займатись бізнесом, створювати робочі місця – надзвичайно складно. Ми – одна з наймолодших країн світу і ми вибудовуємо себе, як країну. Проблеми, які ми маємо, великі світові демократії переживали століттями, а ми хочемо це дуже швидко пройти», - зазначив під час зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий.

Під час зустрічі також виступили начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль, регіональний менеджер Європейської Бізнес Асоціації Мар’яна Луцишин, представник Регіональної спостережної ради Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації. Обговорили питання реєстраційних процедур, міграційні питання, питання оренди землі та розширення меж співпраці міста Львова з Європейською Бізнес Асоціацією, інтеграцію євростандартів ведення бізнесу у Львові.

«Сьогодні була цікава дискусія із гострими запитаннями, які стосуються як буденної життєдіяльності міста, доріг і функціонування окремих структур, які знаходяться на території міста. Це тільки підтверджує те, що міська інфраструктура і ті об’єкти, які є навіть в державній власності, всі в комплексі формують інвестиційний клімат. Місто навіть будучи обмеженим сьогодні у вирішенні багатьох питань, все ж долучається і буде долучатись до того, щоб допомагати інвесторам, бізнесу в тих проблемах, з якими вони стикаються, навіть якщо вони не є в наших повноваженнях», - розповів Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій.

Під час бізнес-сніданку також домовлено про системні зустрічі щодо покращення інвестиційної привабливості та створення кращих умов ведення бізнесу за європейськими стандартами.

«Іноземний інвестор не лише приносить капітал, а також і розуміння того, що таке відповідальний бізнес. Це чесні, «білі зарплати», це навчання персоналу, покращення конкурентоспроможності персоналу. Ми всі знаємо, яка є зараз інвестиційна привабливість України. Тому одне із наших завдань - сприяти тому, щоб іноземний інвестор схилявся до України», - зазначив Маркіян Мальський, заступник голови Європейської Бізнес Асоціації.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...