• Головна
  • У Львові працюють музичні та художні школи (АДРЕСИ)
20:06, 10 вересня 2013 р.

У Львові працюють музичні та художні школи (АДРЕСИ)

У Львові функціонує 14 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, з яких 11 музичних  та мистецьких шкіл, хореографічна школа, художня  школа ім. О.Новаківського, хорова школа «Дударик». Вони є підпорядковані управлінню культури Львівської міської ради. Тут працюють 898 викладачів, навчається 4468 учнів. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Учні цих шкіл неодноразово ставали лауреатами та дипломантами міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсів. Це дипломи на конкурсах дитячого малюнку (м.Шанкара, Індія), Гран-Прі на конкурсі дитячого малюнку в Японії, дипломи лауреатів  вокального конкурсу «На крилах Світязя» (м.Луцьк), Гран-прі конкурсу  «Срібний дзвін» (м.Ужгород), міжнародний конкурс духових інструментів ім.Біди, конкурс «Юний концертмейстер» у м.Харкові.

Кожного року у міському конкурсі «Юні таланти Львова» беруть участь понад 270 учасників. Переможці нагороджуються дипломами, володарі Гран-Прі отримують грошову винагороду та мають можливість взяти участь у заключному гала-концерті у Львівській обласній  філармонії.

Кожні два роки, за сприянням управління культури  Львівської міської ради, на базі Львівської хореографічної школи відбувається міжнародний конкурс класичної хореографії «Галицька Терпсихора».

Великий вклад у розвиток національної культури вносить хорова школа «Дударик». За участю хору «Дударик» відбуваються майже всі концертні програми приурочені до визначних державних свят: День Незалежності, День Злуки, Різдвяні свята, Шевченківські дні та ін. 

Неодноразовими переможцями українських та міжнародних конкурсів  є учні  Львівської державної хореографічної школи: «Фуете Артеку» (Артек), «Кришталева туфелька» (Харків), «Одеські перлинки» (Одеса),  міжнародні конкурси в Битомі  (Польща), у конкурсі класичної хореографії у Любліні (Польща), міжнародному  конкурсі  хореографічної майстерності в Будапешті.

Учні старших класів задіяні у балетних виставах Львівського національного  академічного оперного театру ім. С.Крушельницької: «Капелія», «Баядерка», «Повернення Батерфляй». Спільно  з артистами театру та учнями хореографічної школи постановлено балет «Лускунчик та «Лебедине озеро».

Кожного року Львівська державна  хореографічна  школа  до дня Миколая проводить великий концерт «Дарунки Святого Миколая» у Львівському національному  академічному оперному  театрі ім. С.Крушельницької .

За підтримки управління культури на базі художньої школи ім. О.Новаківського відбуваються дитячі художні конкурси та виставки. Доброю традицією стало проводити такі виставки  у стінах Львівської міської ради.

Усі мистецькі школи радо чекають юних львів’ян на навчання.

 

Установа

Адреси

В  і  д  д  і  л  и

ДМШ №1

вул.Гнатюка,5/7

 

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти; вокальний ; художній

ДМШ №2

вул.Коперніка,5

 

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти; вокальний ; відділ хореографії; хоровий

ДМШ №3

вул.Замарстинівська,219

вул.Варшавська,69

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти

ДМШ №4

вул.Личаківська,53

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти; духові і ударні інструменти

ДШМ №5

вул.Хуторівка,28

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти; естрадний  ; художній; театральний

ДМШ №6

вул.Гнатюка,5/7

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти; вокальний

ДМШ №7

смт.Брюховичі

вул.Івасюка,27а

 

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти; вокальний; художній

ДМШ №8

вул.Антоненка-Давидовича,11

 

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти;

ДШМ №9

м.Винники

пл.Ринок,4

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти; вокальний ; художній; хореографія

ДШМ №10

вул.Пулюя,7

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти;  вокальний  ; художній; театральний; хоровий

ДШМ №11

вул.Виговського,1а

фортепіано; народні  інструменти; духові і ударні інструменти; струнно-смичкові інструменти;  художній;

Хореограф.

вул.Дорошенка,63

класична хореографія; сучасна хореографія

Худож.шк.

вул.Глінки,1а

художній

Хорова шк.

вул.Коперніка,27

хоровий

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39,42
39,55
EUR
42,30
42,70
PLN
9,85
9,93
Оголошення
live comments feed...