• Головна
  • У Львівській облраді розпочався міжнародний семінар із розвитку Карпат (ФОТО)
18:17, 10 вересня 2013 р.

У Львівській облраді розпочався міжнародний семінар із розвитку Карпат (ФОТО)

10 вересня у Львівській обласній раді розпочався міжнародний семінар «Досвід Вишеградських держав у сфері стратегічного планування та фандрайзингу для агенцій регіонального/місцевого розвитку Карпатського Єврорегіону». Для участі у ньому прибули представники з Чехії, Словаччини, Польщі та України. Організатором семінару виступила Асоціація органів місцевого самоврядування „Єврорегіон Карпати - Україна”. Про це інформує прес-служба ЛОР.

cсемінар 10.09

 

Від Львівської обласної ради учасників семінару привітав заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак. Він зазначив, що проблематика, яка обговорюватиметься під час семінару надзвичайно важлива. Водночас Валерій П’ятак сказав, що ми в Україні ще недооцінюємо роль і місце агенцій регіонального/місцевого розвитку, адже в стратегічному пріоритеті – розбудові громадянського суспільства  роль агенцій є ключовою.

Валерій П’ятак також сказав: „Ми усі переконані, що Україна найближчим часом підпише Угоду з ЄС. Ми станемо перед новими викликами, які будуть стосуватися імплементації європейських стандартів та механізмів європейської спільноти різних сфер суспільного життя в Україні. Тоді ми вийдемо на новий етап ролі агенцій, тому що держава декларує багато добрих речей, але через громадянський сектор ми зможемо показати ті позитиви.

Сьогодні Львівщина, особливо в програмах транскордонного співробітництва, має багато проривних речей, багато цікавих проектів, які були спільно написані з партнерами з Європи, насамперед Польщі, тому що ми є партнерами програми інструменту „Україна - Польща - Білорусь”. Це ті проекти, які сьогодні приносять уже мільйони євро для конкретних проблемних секторів в Україні і Польщі. Це дороги, альтернативна енергетика, інфраструктурні проекти, проекти у сфері туризму, громадські ініціативи”. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39,42
39,55
EUR
42,30
42,70
PLN
9,85
9,93
Оголошення
live comments feed...