Книгу про партію «Свобода» презентували на Московському книжковому ярмарку

6 вересня на Московській міжнародній книжковій виставці -ярмарку відбулася презентація книги психолога Станіслава БИШКІВ «Ілюзія свободи. Куди ведуть Україну нові бандерівці», що вийшла у видавництві «Книжковий світ» за сприяння фонду «Народна дипломатія». Про це інформує прес-служба Фонду «Народна дипломатія».

Книга розповідає про ранні етапи розвитку партії , коли вона ще називалася Національна партія України, про ідеологію, програми, діяльность у міськрадах західних областей і ребрендинг. А також про те, з чим «Свобода» йшла на вибори 2012 року і про перші кроки партії після виборів. Перша частина книги присвячена політичному портрету лідера партії. Інформацію для книги надали колишні і нинішні партійці .

Автор стверджує, що книга - спроба дослідження політичного феномена українського націоналізму, Станіслав Бишок намагався бути гранично об'єктивним в роботі над виданням. Те, що книга викликала діаметрально протилежні думки , говорить про те , що автору вдалося витримати об'єктивність.

«Книга вже отримала серед читачів діаметрально протилежні відгуки . На думку противників «Свободи» , книга вихваляє партію. Прихильники «Свободи» вважають , що навпаки . Я вважаю , що був максимально нейтральний в описі цієї теми і висвітлив важливі моменти історії партії» , - сказав автор книги, психолог Станіслав Бишок .

За його словами, україно -російські взаємини в чомусь парадоксальні.

«Один з парадоксів в тому , що в Росії Україну вважають братської, але при цьому ніхто не знає, що насправді відбувається в українській політиці - переважно мислять відомими стереотипами . Знають, що була «Помаранчева революція» , що Юлія Тимошенко сидить у в'язниці , Віктор Янукович при владі, що існує якесь нерозуміння щодо цін на газ, і що Україна історично ділиться на Західну і Східну , причому на Заході є «бандерівці», але реальний стан речей невідомий» , - пояснив автор книги.

Станіслав Бишок також зазначив , що успіх перемоги «Свободи» на виборах у своїй книзі він пояснив умінням «свободівців» змінюватися, налагоджувати контакти з іншими опозиційними партіями.

Автор - Станіслав Бишок , клінічний психолог , випускник психологічного факультету МДУ ім. Ломоносова , головний науковий консультант Міжнародної організації зі спостереження за виборами CIS- EMO , колумніст порталу Modus Agendi . Сфера наукових інтересів: психологія націоналізму , розвиток інститутів громадянського суспільства на пострадянському просторі, культура постмодерну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі