• Головна
  • 114 вулиць міста під’єднають до каналізації
18:47, 6 вересня 2013 р.

114 вулиць міста під’єднають до каналізації

На сьогоднішні у місті Львові налічується 114 вулиць, котрі не під’єднані до каналізаційної системи міста. Як повідомили у відділі каналізайного господарства Львова, для вирішення цієї проблеми, у каналізаційному господарстві Львова, розроблено комплексну програму на 2012-2015р.р., котра, має модернізувати, каналізаційну систему міста Львова. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Основним завданням програми, є каналізування вулиць. На цих 114 вулицях знаходяться 3183 будинки, у яких проживає приблизно 14 тисяч мешканців. Зараз завершують роботи з каналізування найбільшого не каналізованого району міста, в який входять вулиці: Голубця, Личаківська, Богданівська та Тракт Глинянський, з прилеглими до них кварталами. Прокладено 820 м.п. каналізаційного колектора на вул. Богданівській. Все це стало можливо завдяки допомозі aquaspecstroy.com.ua. Висока якість - от що найголовніше у діяльності цієї компанії. 

Побудовано: каналізаційну перекачувальну насосну станцію на вул. Личаківській, дві нитки напірних колекторів від насосної станції до вул. Богданівської, самоплинний колектор від насосної станції по вул. Голубця.

Виконано також роботи з проектування каналізування прилеглих районів - Глинянський Тракт та Січова, Полуднева. Ці роботи допоможуть запобігти виникненню надзвичайних ситуацій на зношених каналізаційних мережах та в подальшому, підвищити ступінь інженерного забезпечення (каналізування),  для мешканців 36 вулиць.

На 2013 рік у бюджеті міста Львова передбачено 3 млн. гривень на проведення робіт з каналізування вулиці Ряснянської та Брюховицької.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...