• Головна
  • На Львівщині 100 людей захворіли на менінгіт
20:49, 5 вересня 2013 р.

На Львівщині 100 людей захворіли на менінгіт

За інформацією Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області з початку липня поточного року станом на 3 вересня 2013 року у різних районах та населених пунктах регіону було зареєстровано 100 хворих, у т.ч. 57 дітей віком до 17 років з клінічно встановленим діагнозом «серозний менінгіт» або з підозрою на серозний менінгіт.

Станом на 4 вересня 2013 року на стаціонарному лікуванні перебуває десять осіб, з них – п’ятеро дітей. Перебіг захворювань легкий та середньої важкості. Хворим надається необхідна медична допомога.

За попередніми результатами проведеного епідрозслідування, спільного фактору передачі збудника інфекції не встановлено. Всі випадки захворювань спорадичні, не пов’язані між собою, лабораторно не підтверджені.

Найвищий рівень захворюваності має місце у місті Львові, де з початку липня зареєстровано 41 випадок захворювань з клінічно встановленим діагнозом у хворих «серозний менінгіт» або з підозрою на серозний менінгіт, та у Буському районі, де з початку липня зареєстровано 30 випадків захворювань з клінічно встановленим діагнозом у хворих «серозний менінгіт» або з підозрою на серозний менінгіт.

З метою ідентифікації збудника (виключення чи підтвердження діагнозу), матеріал від хворих направлено до вірусологічної лабораторії ДЗ «Центральна санітарно-епідеміологічна станція МОЗ України». За результатами досліджень 11 проб ліквору (спинномозкової рідини) у хворих з Бузького району, у десяти осіб з діагнозом «Серозний менінгіт» та в однієї особи з діагнозом «Гострий вірусний менінгіт» отримано негативні результати.

За результатами досліджень вірусологічної лабораторії ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проб фекалій у семи хворих та ліквору у 22 хворих отримані негативні результати.

Ситуація перебуває на контролі Держсанепідслужби України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...