• Головна
  • У Львові триває фестиваль перфомансу (ПРОГРАМА, ВІДЕО, ФОТО)
20:32, 5 вересня 2013 р.

У Львові триває фестиваль перфомансу (ПРОГРАМА, ВІДЕО, ФОТО)

У Львові з 30 серпня до 11 вересня триває єдиний в Україні фестиваль перфомансу. 18 перфомерів з України, Польщі, Литви, Великобританії та Ізраїлю демонструють своє мистецтво на фестивалі «Дні мистецтва перфоманс у Львові».

tam_in_1

 

 

 «Школа перфомансу»  досі залишається єдиною можливістю в Україні навчатися цього жанру сучасного мистецтва. Цього року школу відвідує більше 40 осіб зі Львова, Києва, Одеси, Вінниці,  Харкова, Москви та Вроцлава. Це, здебільшого,  художники та люди творчих професій. Мистецтво перфомансу у «Школі» викладають авторитетний польський митецьЯнуш Балдиґа та Родді Гантер, що досліджує цей вид мистецтва і навчає йому в університетах Великобританії.

tam_in_2

 

tam_in_3

 

tam_in_4

 

tam_in_8

 

tam_in_9

 

 

 4 вересня на «Днях» свої перфоманси вже демонстрували Алевтина Кахідзе, Ева Зажицька та Ярас Рамунас.

5 вересня перфоманси творитимуть Володимир Топій, польська мисткиня  Анна Кальвайтис, Анат Пік з Ізраїлю, молодий український перфомер Павло Ковач (джуніор), та культовий львівський художник Влодко Кауфман. 

 6 вересня перфоманси виконають литовець Бенас Шарка, що у творчості токається перівісних ритуалів, польський саунд-артист Губерт Вінчик, ізраїльська мисткиня  Анат Шен, львів’янин Василь Одрехівський  та Олексій Салманов  з Києва.

 7 вересня виступлять куратора «Днів» та відомого ізраїльського фестивалю перфомансу «ZAZ» Тамар Рабан, британець Роді Гантер,  один з перших акціоністів у Литві Редас Діржис та молодий український митець Юрій Білей.

 8 вересня із 11 демонструватимуть свої ідеї учні «Школи перфомансу» та постійний куратор «Школи» Януш Балдиґа. 

Далі програму «Днів мистецтва перфоманс у Львові» до 11 вересня наповнять майстер-класи відео-арту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...