• Головна
  • Янукович закликав українських IТ-спеціалістів спробувати себе в реалізації масштабних національних проектів (ФОТО)
14:29, 5 вересня 2013 р.

Янукович закликав українських IТ-спеціалістів спробувати себе в реалізації масштабних національних проектів (ФОТО)

Президент України Віктор Янукович закликав українських IТ-спеціалістів спробувати себе в реалізації масштабних національних IТ-проектів, які б стали візитівкою країни. Про це Глава держави сказав під час виступу на Всеукраїнському форумі молоді, який проходить у Києві в рамках Всеукраїнського фестивалю молоді.

37102

 

«Я закликаю присутніх тут молодих програмістів замислитися над реалізацією масштабних національних IТ-проектів, які могли б стати візитівкою України. Наприклад, створення потужної національної пошукової системи. Врешті-решт, Гугл також задумувався дуже молодими людьми», – сказав Глава держави.

37103

 

Він зазначив, що сьогодні доволі часто молодь дещо відгороджується від своєї країни, будуючи, так би мовити, «кар’єру на експорт», зокрема в секторі IТ-технологій.

«Україна має дуже високі якісні показники з підготовки програмістів. Утім, значна частина підготовлених спеціалістів емігрує. А ті, що залишаються, працюють у рамках іноземного бізнесу», – зазначив Президент. Він додав, що потужна галузь IТ-технологій, на жаль, досі не стала повноцінною частиною саме української економіки.

Довідка:

За ініціативи Міністерства молоді та спорту України з 4 по 6 вересня 2013 року в місті Києві відбувається Всеукраїнський фестиваль молоді. Одним із ключових заходів фестивалю є Всеукраїнський форум молоді.
Учасники Фестивалю – представники структурних підрозділів, які реалізовують державну молодіжну політику Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, талановита, обдарована і творча молодь, органи студентського самоврядування, лідери молодіжного громадського руху.

Під час проведення Фестивалю проходить виставка-презентація кращих досягнень у галузі реалізації державної молодіжної політики в регіонах України. Також організована робота 12 секцій за напрямами реалізації державної молодіжної політики, на яких відбувається обговорення питань соціально-економічного становища молоді в Україні та підготовка пропозицій до нормативно-правових актів у визначеній сфері правового регулювання. Результатом проведення Всеукраїнського фестивалю молоді стане посилення рівня взаємодії громадського та державного секторів у напрямку формування та реалізації державної молодіжної політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...