• Головна
  • Львів'яни мають змогу взяти участь у семінарі «Відповідальне лідерство» в Криму
11:53, 4 вересня 2013 р.

Львів'яни мають змогу взяти участь у семінарі «Відповідальне лідерство» в Криму

Асоціація «Аспен-Україна» у співробітництві з Фондом Віктора Пінчука оголошує конкурс на участь в VIII Українському семінарі «Відповідальне лідерство», який відбудеться 9-15 листопада 2013 року в Криму.

Спільно з інститутом Аспен (США), застосовуючи його сучасні методики, і Асоціацією випускників Аспен-Україна підтримується поширення в Україні ціннісно-орієнтованого типу лідерства, який має на меті покращення життя окремих громад та країни в цілому.

Протягом 2006-2013 років 163 лідера з 25 міст України взяли участь в семінарах «Аспен-Україна». Ця ініціатива була розпочата у 2006 році, коли було надано стипендії 8 українським лідерам для участі в семінарі «Відповідальне лідерство» у США. Ще з 2008 року семінари «Аспен-Україна» збирають лідерів для жвавих та інтенсивних дискусій, які проводять кваліфіковані модератори.

«Мені пощастило прийняти участь в семінарі Аспен в 2013р. Це незвичайний захід, на якому учасники мають можливість обговорити систему цінностей, яка сформувала західну цивілізацію і визначити своє ставлення до них. І відповідно визначити, як ці цінності співвідносяться с їх власними уявленнями про світ. Походження людини, мораль, справедливість, економіка, соціальна відповідальність - ці та інші теми обговорюються на семінарі с іншими учасниками серед яких політики, науковці, бізнесмени, громадські діячі та діячі культури», – розповів Олександр Кобзарев, директор Інституту міста.

До участі в конкурсі запрошуються претенденти, які:

  • досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, суспільній діяльності, галузі науки та мистецтва;

  • мають активну громадську позицію;

  • відкриті до пошуку нових смислів, рішень;

  • від 30 до 55 років.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 30 вересня 2013 року.

З питань участі в конкурсі звертайтеся до керівника проекту Aліни Шклярук: 
e-mail: 
[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...