• Головна
  • Майже 16 тис. сімей у Львівській області отримують допомогу як малозабезпечені громадяни
11:05, 30 серпня 2013 р.

Майже 16 тис. сімей у Львівській області отримують допомогу як малозабезпечені громадяни

За повідомленням департаменту соціального захисту населення  Львівської облдержадміністрації, станом на 27 серпня 2013 року в області майже 16 тис. сімей одержують допомогу як малозабезпечені громадяни. На вихованні у таких сімей перебуває майже 40 тис. неповнолітніх дітей.

Окрім цього, до кінця 2013 року, відповідно до опрацьованих даних, кількість дітей, які зростають у малозабезпечених сім’ях,  становитиме уже  до 49 тис. осіб, що своєю чергою потребуватиме додаткової потреби у коштах  майже 36 млн. грн. Опрацьовані департаментом пропозиції скеровано  Міністерству соціальної політики України для врахування  в роботі.

Зазначимо, відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, було проведено додатковий моніторинг стану надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у 2012-2013 роках. Опрацьовані прогнозні показники чисельності одержувачів зазначеного виду допомоги до кінця поточного року та визначено прогнозну додаткову потребу в коштах. Розрахунки проведені з урахуванням пропозицій щодо збільшення рівня забезпечення прожиткового мінімуму для дітей, які входять до складу малозабезпеченої сім’ї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...