• Головна
 • Як зробити персоналізовані смс розсилки
Новини компаній
17:00, 20 листопада

Як зробити персоналізовані смс розсилки

Новини компаній
Як зробити персоналізовані смс розсилки, фото-1

Традиційний і всім відомий інструмент комунікації бізнесу — смс розсилки на сьогодні залишається одним із найпопулярніших і найбільш ефективних. Великі бренди, як Subway чи ІКЕА, успішно використовують його потенціал у своїх цифрових стратегіях залучення клієнтів.

Швидкі й лаконічні повідомлення про акції, новинки, знижки та інші пропозиції мають більше шансів на увагу аудиторії, аніж інші канали зв’язку, а в персоналізованих SMS — ці шанси зростають в рази.

У цій статті ви дізнаєтеся про переваги персоналізованих SMS, а також отримаєте низку порад і прикладів, як створити ефективну SMS-розсилку для свого бізнесу.

Переваги персоналізованих смс розсилок

Чим же така особлива персоналізована SMS-розсилка? Традиційно, SMS сприймаються як щось термінове та особисте. А якщо в повідомленні ще й звертаються на ім’я — така розсилка здатна потрапити просто в ціль.

Персоналізована розсилка враховує індивідуальні особливості кожного отримувача, такі як ім'я, вік, стать, історія взаємодії з брендом і продукцією, зацікавлення тощо. А тому персоналізоване повідомлення викликає більше довіри й емоційного зв'язку з клієнтом, ніж стандартна SMS-розсилка.

Персоналізація смс розсилок має багато переваг для бізнесу. І ось в чому їхня ефективність:

 • персоналізоване SMS-повідомлення має в рази більше шансів бути прочитаним, ніж стандартне. Коли клієнт бачить своє ім'я або іншу особисту інформацію у повідомленні, то звертає увагу на його зміст. Також це допомагає виділитися серед інших SMS-повідомлень, які клієнт отримує впродовж дня;
 • персоналізована розсилка смс повідомлень стає потужним стимулом до дії для клієнта. Наприклад, якщо ви надсилаєте йому пропозицію зі знижкою на товар, який він вже давно переглядає на вашому сайті;
 • коли клієнт отримує персоналізоване повідомлення, в якому йому пропонують щось цікаве та корисне, він почувається важливими. Це покращує лояльність до бренду та задоволення від обслуговування. Також це стимулює до повторних покупок і рекомендацій.
 • персоналізована SMS-розсилка дає можливість надсилати клієнтам релевантну й актуальну інформацію про товари та послуги, якими вони зацікавлені. Таким чином, ви збільшуєте ймовірність, що клієнт зробить покупку або скористається вашою пропозицією.
 • персоналізована SMS-розсилка допомагає підтримувати зв'язок з клієнтами і стимулювати їх до повторних покупок. Ви можете надсилати клієнтам спеціальні пропозиції, знижки, подарунки або рекомендації. Таким чином, ви збережете свою аудиторію та поглибите взаємодію.

Крім того, вартість SMS-розсилки як маркетингового інструмента нижча, ніж в реклами.

Правила ефективних смс розсилок

SMS-розсилка здатна миттєво привернути увагу й швидко та лаконічно передати потрібну інформацію, стимулювати до дії й підтримувати лояльність. Однак, щоб вона принесла бажаний результат, потрібно дотримуватися низки правил та рекомендацій.

Як зробити смс розсилку максимально ефективною?

 • Подбайте про те, щоб ваша клієнтська база контактів була актуальною та коректною. Важливо регулярно оновлювати інформацію й фільтрувати базу номерів. Орієнтуйтеся на цільову аудиторію, враховуючи її інтереси й попередні взаємодії з вашим брендом. Це важливо, адже ви б не хотіли витрачати час і гроші на розсилку людям, які не зацікавлені у вашому продукті або послузі.
 • Подумайте про автоматизацію. Це заощадить ваш час та ресурси на масові смс розсилки, а також покращить якість комунікації. Для цього можна скористатися спеціальними сервісами масових розсилок, які допоможуть контролювати якість та швидкість доставлення та отримувати зворотний зв'язок.
 • Розробіть стратегію і контент для смс розсилки. Визначте мету розсилки (інформування, просування, лояльність), цільову аудиторію (нові клієнти, постійні клієнти, партнери), тип розсилки (промоакції, новинки, нагадування) та стиль повідомлення (наприклад, формальний, неформальний, з гумором).

Створюючи контент для повідомлень, пам'ятайте про правила:

 • будьте лаконічними. SMS має бути коротким та зрозумілим, уникайте зайвих слів та абревіатур, які можуть заплутати клієнта;
 • будьте конкретними. Повідомлення має містити інформацію, яка стосується клієнта і його потреб. Не надсилайте загальних або нерелевантних спам-повідомлень.
 • будьте ввічливими. Враховуйте час доставлення SMS, а також не надсилайте повідомлення занадто часто. Використовуйте привітання, подяку, компліменти, щоб показати свою повагу та доброзичливість.
 • будьте цікавими. SMS має бути привабливим і заохочувати до дії. Використовуйте ексклюзивність, емоджі, короткі посилання та інші прийоми, щоб привернути увагу та спонукати клієнта до взаємодії.

3. Персоналізуйте свої SMS-розсилки. Адаптуйте їх до інтересів, потреб та поведінки своїх клієнтів. Такі SMS мають вищий рівень відкривання та конверсії.

Приклади персоналізованих розсилок клієнтам різних бізнесів

Персоналізовані повідомлення успішно працюють для будь-якого бізнесу і сфери. Приклади смс розсилок для різних типів бізнесу:

Для онлайн-магазину: Привіт, Олександре! Ми раді повідомити вам, що ваше замовлення №12345 вже в дорозі. Ви можете відстежити його за посиланням: https://bit.ly/3kLmNop. Дякуємо за покупку!

Для салону краси: Добрий день, Ірино! Нагадуємо про ваш запис на манікюр завтра о 15:00. Якщо вам потрібно змінити час або послугу, будь ласка, зателефонуйте нам за номером: 0671234567. Чекаємо на вас!

Для ресторану: Здрастуйте, Володимире! Ми хочемо подякувати за минулий візит. Сподіваємося, що вам сподобалося наше нове сезонне меню. Спеціально для вас ми підготували 10% знижки на наступне замовлення. Код знижки: ABCD. Смачного!

Для фітнес-клубу: Привіт, Анастасіє! Молодець, що не зупиняєшся на досягнутому! Твоя статистика за минулий тиждень: 4 тренування, 8 годин, 1200 ккал. Так тримати! Не забудь записатися на наступне заняття.

Сервіси СМС розсилок — як автоматизувати процеси

Для того, щоб СМС розсилки були дійсно ефективними, вам краще автоматизувати процеси, пов'язані з їхнім створенням, відправленням та аналізом результатів розсилки.

Смс розсилка на сервісі SMS Club дає можливість налаштувати дату і час розсилки, сегментувати аудиторію, обрати шаблон і тип повідомлення, щоб зекономити час і ресурси, які витрачалися б на ручне створення і відправлення SMS. Крім того, сервісом підтримується не лише смс розсилка по Україні, але й у 160 країн світу.

Зі зручним інтерфейсом та функціоналом SMS Club ви можете створювати персоналізовані повідомлення для кожного клієнта або групи клієнтів, враховуючи історію їхніх покупок, інтереси, уподобання та іншу доступну інформацію.

Також сервіс смс розсилок SMS Club дає можливість налаштувати тригерні розсилки, які будуть автоматично відправлятися клієнтам у визначені моменти, наприклад після реєстрації на сайті, придбання товару, отримання замовлення, нагадування про оплату та інші.

З допомогою сервісу розсилок ви зможете отримувати статистику по кожній розсилці, таку як кількість доставлених, прочитаних і видалених повідомлень, конверсію, відгук клієнтів та інші дані. Це допоможе вам оперативно оцінити ефективність вашої стратегії SMS-маркетингу і вносити необхідні корективи.

Автоматизовані SMS-розсилки - це простий спосіб підвищити лояльність клієнтів, збільшити продажі та покращити репутацію бренду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...