• Головна
  • Дитячий майданчик чи будинок для черговиків райадміністрації – у Львові боротьба за шматок землі
16:11, 16 серпня 2013 р.

Дитячий майданчик чи будинок для черговиків райадміністрації – у Львові боротьба за шматок землі

Відповідно до інформації управління природних ресурсів, земельна ділянка на вул. Кримській, 27-а погоджена для будівництва багатоповерхового житлового будинку для черговиків Галицької районної адміністрації. Однак мешканці, не маючи відповідних дозвільних документів, хочуть облаштувати тут дитячий майданчик. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Відповідно до Розпорядження Львівської міської ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року №308 «Про надання Галицькій районній адміністрації земельної ділянки, дозволу на будівництво 5-ти поверхового житлового будинку на вул. Кримській,27-а в м. Львові», земельна ділянка на вул.Кримській, 27а орієнтовною площею 0,3 га визначена для будівництва та обслуговування багатоповерхового житлового будинку для черговиків районної адміністрації.

На підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 10.03.2006 №327 «Про внесення змін до розпорядження міської адміністрації від 18.03.1994 р. №308» Галицькою районною адміністрацією виготовляється проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим оформленням землекористування.

«Сьогодні розробляється проект відведення цієї земельної ділянки, однак проект не затверджений і ділянка не передана, вона знаходиться у власності міста. Документи в процесі виготовлення, після чого вони повинні бути затверджені сесією міської ради.

Зважаючи на таку ситуацію, ми будемо приймати якесь спільне рішення з урахуванням думки мешканців. Для будівництва дитячого майданчика повинні бути погодження міської ради, управління молоді, сім’ї та спорту щодо його влаштування та врегульовано питання з Галицькою районною адміністрацією», - зазначив Сергій Коровайник, начальник відділу землеустрою Львівської міської ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...