• Головна
  • Реєструвати дітей у дитсадки Львівщини можна буде через інтернет
інновації
14:07, 16 серпня 2013 р.

Реєструвати дітей у дитсадки Львівщини можна буде через інтернет

інновації

"50 тис. грн. у цьому році передбачено кошти у сумі  для впровадження в області системи електронної реєстрації дітей для подальшого влаштування їх у дошкільні навчальні заклади", – про це повідомив Роман Бабій, заступник директора департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді ЛОДА. Інформує Департамент з питань освіти, науки, сім'ї та молоді Львівської облдержадміністрації.

Батьки малят зможуть відчути переваги електронного сервісу, адже електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади – по-перше, це зручна послуга, завдяки якій батьки можуть записати свою дитину в чергу на вступ в дошкільний заклад через Інтернет. По-друге, це можливість більш ефективно контролювати кількість дітей в черзі, прогнозувати наповнюваність дитсадків і, відповідно, планувати збільшення кількості місць у дошкільних установах.

Зазначимо, що у 2013 році на Львівщині функціонує 707 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується понад 65 тис. дітей., за 2012 рік кількість дошкільних навчальних закладів зросла на 38, кількість дітей – на 3 660.

«Середній показник охоплення дітей від 1 до 6 років дошкільною освітою у порівнянні з 2012 роком зріс на 3 % і становить 48 %, дітей 3-6 років – 90 % (на 4 % більше порівняно з минулим роком, 5 років – 100 % (усіма формами дошкільної освіти)», – поінформував Роман Бабій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
38,57
38,62
EUR
41,87
41,95
PLN
9,65
9,70
Оголошення
live comments feed...