• Головна
  • Відтепер підприємцям буде легше дихати: норми податкового кодексу планують змінити
18:04, 9 серпня 2013 р.

Відтепер підприємцям буде легше дихати: норми податкового кодексу планують змінити

Під час зустрічі за «круглим столом» керівництва Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у Львові МГУ Міндоходів з представниками великого бізнесу та громадських організацій обговорено ініціативу Міністерства доходів і зборів України щодо внесення змін до чинного порядку справляння податку на прибуток.

За інформацією прес-служби СДПІ з ОВП у м. Львові МГУ Міндоходів, розробленим законопроектом передбачається комплексно реформувати норми Податкового кодексу в частині визначення об'єкта оподаткування цим податком. Пропонується скасувати ведення окремого податкового обліку та визначати податкові зобов’язання на підставі показників єдиного обліку – бухгалтерського.

«Вдосконалення податкового та митного законодавства є однією із стратегічних цілей Міндоходів. Запропоновані зміни спрямовані на суттєве спрощення обліку,  зменшення витрат часу та фінансових ресурсів платників на визначення зобов'язань з податку на прибуток і складання податкової звітності», – підкреслила в.о. начальника інспекції Галина Яремчук.

Учасники круглого столу підтримали основні положення законопроекту, висловили свої зауваження та окреслили можливі шляхи їх вирішення.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...