• Головна
  • Львівщина отримала експрес-аналізатори для хворих на діабет
12:49, 5 серпня 2013 р.

Львівщина отримала експрес-аналізатори для хворих на діабет

Львівська область отримала 55 експрес-аналізаторів Clover A1C для визначення глікозильованого гемоглобіну у хворих на цукровий діабет. Апарати отримані як благодійна допомога завдяки соціальному партнерству ендокринологічної служби області з Міжнародною діабетичною асоціацією України та датським виробником інсулінів, компанією «Ново Нордіск». Про це повідомили у прес-службі Департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

До експрес-аналізаторів додаються відповідні витратні матеріали. Загальна вартість апаратів – 925,4 тис. грн.

За словами головного ендокринолога Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Юрія Вендзиловича: «Експрес-аналізатор Clover A1C є аналізатором закритого типу (повністю виключається втручання людського фактора при проведенні обстеження). Завдяки цьому можна отримати результат упродовж 5 хвилин, тобто під час перебування пацієнта на прийомі у лікаря. Для проведення дослідження використовується капілярна кров пацієнта (кров з пальця)».

Отримані прилади будуть встановлені у Центральних районних лікарнях області, в поліклініках та лікарнях Львова: Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, Міській дитячій клінічній лікарні, та в установах охорони здоров'я обласного підпорядкування: Обласному ендокринологічному диспансері, Обласній клінічній лікарні, Обласній дитячій клінічній лікарні тощо.

Обстеження буде проводитись в кабінетах лікаря-ендокринолога - безпосередньо за місцем диспансерного спостереження за хворими, що зробить це важливе і якісне дослідження доступним для кожного хворого. До цього часу у медзакладах області не було жодного такого експрес-аналізатора.

Довідка:

На обліку у закладах охорони здоров’я перебуває 56 тисяч хворих на діабет. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
38,55
38,63
EUR
41,87
41,95
PLN
9,70
9,73
Оголошення
live comments feed...