• Головна
  • Львівтеплоенерго замінило 6 км старих труб на нові
14:50, 5 серпня 2013 р.

Львівтеплоенерго замінило 6 км старих труб на нові

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на підприємстві триває підготовка до нового опалювального сезону. Вже замінено 6,4 км трубопроводів теплових мереж. З них 5 км труби поміняно на попередньо ізольовані.

В найближчий час замінять ще 2,8 км трубопроводів теплових мереж.

Також відремонтовано на 1,8 км трубопроводів теплову ізоляцію. Капітально відремонтовано 13 котлів. Відновлено та відремонтовано близько 55 електродвигунів різної потужності. Промито хімічним способом 12 теплообмінників. Замінено 11 насосних агрегатів

На ТЕЦ -1, відповідно до Інвестиційної програми, виконують роботи з реконструкції та модернізації парогенератора ст. № 8.

Загалом цього року на ремонти ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує витратити більше 30 млн. грн.

Нагадаємо, на заміну і модернізацію обладнання у 2012 р. було витрачено 34 млн. грн. 23 млн. грн. – 2011р. А у 2006 р. на ремонтну кампанію ЛМКП «Львівтеплоенерго» витратило 10,6 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...