
12:10, 28 березня 2023 р.
Надійне джерело
Директор одного із львівських комунальних підприємств опиниться у в'язниці через хабарництво
Директора одного із львівських ЛКП засудили за хабарництво.
Директора одного із львівських ЛКП засудили до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також чоловіка позбавлено права обіймати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки.
Про це повідомили у прессоужбі прокуратури Львівщини.
Прокурори довели, що директор одного із львівських комунального підприємства одержав понад 400 000 хабаря. Він обіцяв, що поставлений, за умовами договору, товар прийматиметься без будь-яких застережень щодо якості, у погодженій наперед кількості та у погоджений час.
В суді апеляційної інстанції прокурор навів переконливі доводи законності та обґрунтованості вироку, а також відповідності призначеного покарання тяжкості вчиненого злочину.
Львівський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника, а вирок суду першої інстанції без змін.
Вирок вступив у законну силу.
Читайте також: Пенсіонер зі Львова у своїх соцмережах називав ЗСУ фашистами та підтримував рф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
17:00
Оголошення
10:38, 11 червня
19
13:07, 1 червня
43
19:35, 8 червня
1 403
