• Головна
  • У Львові відзначали 100 років від дня смерті Лесі Українки (ВІДЕО)
пам’ятаємо
12:09, 2 серпня 2013 р.

У Львові відзначали 100 років від дня смерті Лесі Українки (ВІДЕО)

пам’ятаємо

До дня смерті української поетеси Лесі Українки у публічних бібліотеках Львівщини  організовано і проведено  цикли заходів – книжково-ілюстративні експозиції, тематичні полиці, літературно-мистецькі вечори, години поезії, презентації книг, години цікавих повідомлень тощо. Спеціально організували концерти присвячені пам’яті  Лесі Українки

Зокрема, у Львівській обласній бібліотеці для дітей для учасників літньої програми читання проведено презентацію книжки Д. Іваницької «Леся Українка – дітям», годину поезії «Зоря  Поліського краю»; підготовлено літературно-краєзнавчу розвідку «Львівські адреси Лесі Українки». «Дочка Прометея», «Я маю в серці те, що не вмирає», «Леся Українка і Галичина» – за такими назвами організовано та проведено книжково-ілюстративну експозицію, годину цікавих повідомлень та літературно-мистецький вечір  у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва. 30 липня директор Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки підготував радіопередачу «Леся Українка у Львові».

Низка заходів підготовлена і у централізованих бібліотечних системах області. Для прикладу,  сільські бібліотеки Старосамбірського району  під час вшанування пам’яті видатної української письменниці на книжкові подиці поставили твори Лесі Українки і видання про неї, оформивши виставки на теми «Я донька твоя, Руси – Україно» (с. Страшевичі), «Довго щирими словами до людей промовлятиму я …» (с.Нижанковичі), «Вічнозеленитй сад поезій Лесі Українки» (с.Стрілки), «Лесин дух зі слова в душі лине», «Зорій довіку поміж нас» (м. Хирів) та ін. У Бродівській районній централізованій бібліотечній системі організовано цикл книжкових виставок «Сяє в серці раною річниця»,  Центральна районна бібліотека підготувала радіопередачу «Мрії зламане крило». Цикл радіочитань спільно з телерадіокомпанією «Сокаль» «Шляхами долі Лесі Українки»  організовує Сокальська центральна районна бібліотека; літературна  година «Дорога у вічність»  проведена  Трускавецькій  ЦБС.

Також в Народних домах Львівщини проведено літературно-меморіальні вечори пам’яті Лесі Українки на тему “Ні, я живу, я буду вічно жити…”, “Дочка Прометея”, “Хотіла б я піснею стати”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...