• Головна
  • Спорт упереміш з війною: виховання дітей в окупованій Донецькій області
блог
10:23, 14 лютого 2023 р.

Спорт упереміш з війною: виховання дітей в окупованій Донецькій області

блог
Спорт упереміш з війною: виховання дітей в окупованій Донецькій області

Разом з окупацією Донецької області росіяни запорядкували власні правила виховання дітей. Культура та спорт, за нормами окупантів, міцно перетинаються з адаптуванням молоді до війни. Дні призовника та акції на честь георгіївської стрічки — те, що спіткає дітей під вихованням російського режиму. 

Росіяни не гребують «патріотично-виховною» діяльністю на території своєї держави. У 2021 році проходив п’ятиденний фестиваль «Майбутнє Росії — це ми». Щодня на дітей чекали численні активності, присвячені воєнним діям і «Великій Вітчизняній війні»: показ виступу воєнно-патріотичного клубу «Беркут» і Росгвардії, конкурс малюнків «Священна війна великого народу», майстер-клас розбирання та збирання автомата, перегляд фільму «Братство за зброєю» тощо. За перші два дні учасники фестивалю взяли участь в близько 20 заняттях на воєнну тематику, пише Kiborg.news.

У 2019 році в російському місті Кострома відбулася воєнна-патріотична акція «День призовника». Через три роки, у вересні 2022, Президент Російської Федерації Владімір Путін оголосив мобілізацію в країні. До того ж в Костромі проходили пропагандистські акції «Георгіївська стрічка», «Велика перемога», «Вінок перемоги», «Шукаю героя» тощо.

В одному з технікумів Шахтарська Донецької області проводилася акція «Антибайдужість». До неї долучилися учасники «Клубу веселих і кмітливих» і волонтери. Значення заходу зрозуміле: росіяни — байдужа нація, тому доцільно запобігти такій тенденції на незаконно зайнятих територіях. Байдужість росіян підтверджує соцопитування, проведене в листопаді 2022 року на замовлення Кремля. Громадяни РФ описали свою соціально-політичну позицію як байдужу та апатичну.

Спорт упереміш з війною: виховання дітей в окупованій Донецькій області, фото-12

У Горлівці, одному з окупованих міст Донецької області, за підтримки «міністерства молоді, спорту і туризму», проводилася «Своя гра» серед молоді, що працює. Гра була організована в рамках реалізації «Гуманітарної програми з відновлення народу Донбасу». Однак справжнє відновлення народу відбудеться при поверненні окупованих територій до України. За результатами загальнонаціонального опитування українців у березні 2022 року, 86% респондентів вважають необхідним повернення Донбасу.

Спорт упереміш з війною: виховання дітей в окупованій Донецькій області, фото-13

Наводимо перелік людей, причетних до організації спортивного виховання в Донецькій області: склад колективу центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спорт упереміш з війною: виховання дітей в окупованій Донецькій області, фото-14

У грудні 2020 року «заступник голови адміністрації» Шахтарська подав запит на інформацію щодо дітей, постраждалих внаслідок «воєнної агресії збройних формувань України». Натомість про дітей, постраждалих від російських атак, не йдеться. До прикладу, 28 липня 2014 року армія Росії завдала удару з БМ 21 «Град» по житловому району Шахтарська, а 31 липня окупанти стріляли з міномета зі стадіону «Олімп» у напрямку багатоповерхових кварталів Шахтарська.

Спорт упереміш з війною: виховання дітей в окупованій Донецькій області, фото-15
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #окупація #діти #росія #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39,72
39,80
EUR
42,70
42,78
PLN
9,80
9,87
Оголошення
live comments feed...