У Львові випускники-ветеринарники отримали 149 дипломів

26 липня відбулось урочисте засідання вченої ради біолого-технологічного факультету, присвячене випуску молодих фахівців зі спеціальностей  «Водні ресурси та аквакультура» та «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва». Про це інформує прес-служба ветеринарного університету.

 З вітальним словом до випускників факультету звернувся в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, доктор економічних наук, академік Михайло Гладій.

«Сьогодні переробка продукції тваринництва відіграє величезну роль у забезпеченні наших людей якісними продуктами харчування. Наша держава лежить на перехресті активних торгових шляхів і має величезний внутрішній потенціал споживання. Натомість український ринок заполонила продукція закордонного походження, яка досить часто має сумнівну якість. Тому основне завдання випускників факультету – на практиці застосовувати набуті в університеті знання для виробництва якісних продуктів харчування, зростання продуктивності тваринництва та рибної галузі», – зазначив М.Гладій. Він також подякував випускникам за активні роки навчання в університеті, патріотизм та відданість обраній професії, закликавши всіх «стати великими агітаторами та пропагандистами Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій».

 Декан біолого-технологічного факультету доктор сільсько-господарських наук, професор Зеновій Щербатий, вітаючи учасників урочистого засідання вченої ради зазначив, що дипломи випускників факультету у 2013 році отримали 85 бакалаврів, 52 спеціалісти та 12 магістрів.

Усі вони стали першокласними фахівцями аграрної галузі, які готові до активної та результативної роботи в непростих реаліях глобальних економічних відносин та світової кризи. Серед найкращих випускників були названі вчорашні студенти Заплатинський Володимир, Харко Марія, Бутрій Ярослав,  Настунчин Марта, Береза Іван, Бичак Аліна, Лобчук Василина, Тесляк Оксана, Верхогляд Роман, Гнатинин Галина, Семчак Леся. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі