У Львівській політехніці студенти з Європи вивчали бізнес-аналітику

Упродовж двох тижнів у  Національному університеті «Львівська політехніка» студенти з одинадцяти країн Європи вивчали бізнес-аналітику та системний аналіз. Ці освітні курси провела Міжнародна студентська організація BEST.  Про це інформує прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”.

Як розповідає координатор курсів Олег Козак, студенти не тільки слухали лекції, але й розв’язували цікаві бізнес-завдання. Львівська політехніка надала облаштовані аудиторії з усіма умовами для якісного проведення заходу. Усі викладачі є фахівцями своєї справи:  відмінно володіють англійською мовою і мають професійний досвід спілкування з іноземцями.

Подібний освітній захід  у Львові проводиться не вперше, однак цього року до слухачів курсу приєдналися і студенти Львівської політехніки. Учасники курсів пройшли попередній відбір, основними критеріями якого були нестандартний підхід до вирішення завдань, зацікавленість у темі лекцій та знання англійської мови.

Окрім навчання студенти також отримали нагоду ознайомитися ближче з українською культурою, насолодитися архітектурою Львова та знайти нових друзів.

Своїми враженнями від курсу поділилася студентка з Молдови Анастасія Шершун: «Культуру країни формують ті люди, які зараз тут проживають, але разом з тим вона є відбитком, що залишився від  в минулої століть. Коли ми стояли з картою стародавнього Львова і шукали, куди піти,  до нас підходили перехожі і запитували, чи не потрібна нам допомога. Ця відкритість і щирість львів'ян  мене дуже вразила. Крім того, організатори орендували для нас цілий трамвай, і ми подорожували  містом різними маршрутами. Учасники курсів побачили його історичну частину, а також  зелені і тихі куточки. За  два тижні  познайомилися не тільки між собою, але й з українськими учасниками та організаторами. Сповнена таких позитивних емоцій, що їхати додому зовсім не хочеться».

Долучилися до організації освітніх курсів, котрі, до речі, були безкощтовними, ділові партнери  BEST — компанії Yandex, Nestle та Intelex. Академічну частину їх забезпечили провідні фахівці фірм Eleks та SoftServe.

Завдяки Міжнародній студентській організації BEST кожного року понад 1000 студентів з усіх кутків Європи отримують змогу безкоштовно прослуховувати лекції з різної тематики у провідних технічних університетах. Щороку від охочих стати учасником програми надходить майже 20 тисяч заявок.

           

            Довідка:

            BEST (Board of European Students of Technology) є неприбутковою міжнародною організацією, що об’єднує активних студентів 95 технічних вузів у 33 країнах Європи. В Україні організація діє  у Львові, Києві, Вінниці та Запоріжжі. Основною метою діяльності є надання додаткової освіти студентам, поліпшення розуміння європейських культур та розвиток потенціалу для роботи на міжнародному рівні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі