• Головна
  • Що потрібно знати перед покупкою шламового насосу?
Новини компаній
12:00, 23 листопада 2022 р.

Що потрібно знати перед покупкою шламового насосу?

Новини компаній

Як показує практика, перекачування гідросумішей – це досить поширене завдання, яке сьогодні є вкрай актуальним як у промисловості, так і в побутовій сфері. Щоб витрачати мінімум часу та зусиль на її виконання, варто купити занурювальний шламовий насос. Йдеться про вкрай ефективне обладнання для перекачування гідросумішей із піском, глиною та багатьма іншими абразивними компонентами. Це надійний та міцний агрегат зі значним експлуатаційним терміном.

Що потрібно знати перед покупкою шламового насосу?, фото-1

Як працює це обладнання?

Щоб вам було легше зрозуміти, за яким принципом працює вищеописаний насос, спочатку варто дізнатися, з чого вона складається. Двигун є головним елементом пристрою – за рахунок нього пристрій і функціонує. Також агрегат оснащений робочим колесом, підшипниками – ці елементи мають дуже надійну конструкцію та легко витримують важку та постійну роботу. На окрему увагу заслуговує торцеве ущільнення  для надійного захисту. Що стосується  робочого колеса, то воно може бути напіввихрове чи напіввідкрите чи відкритого типу. Агітатор, у свою чергу, змішує рідину та твердий залишок, завдяки чому робота стає більш продуктивною.

Говорячи про принцип роботи відцентрового пристрою, варто виділити такі етапи:

  • Захоплення рідин середовища обертовими лопатями робочого колеса.

  • Надходження гідросуміші в патрубок за рахунок відцентрової сили.

  • Всмоктування нової порції рідини.

Як бачите, обладнання працює за простим принципом, при цьому воно ефективно справляється зі своїми завданнями при правильному використанні.

Що потрібно знати перед покупкою шламового насосу?, фото-2

У яких сферах використовують такі насосні агрегати?

Шламові насоси необхідні в першу чергу там, де потужності стандартних насосів недостатньо для ефективного виконання роботи. Нафтогазова, металургійна, целюлозно-паперова промисловість, видобуток корисних копалин – це лише частина галузей, у яких активно використовується шламове обладнання. Оскільки агрегат здатний справлятися з різними завданнями, його з впевненістю можна назвати універсальним.

Як зробити правильний вибір?

З кожним роком з'являється все більше шламових насосів із різними характеристиками. У такому величезному асортименті важко заплутатися. Щоб полегшити процес вибору, необхідно знати, на що насамперед звертати увагу:

  • Потужність двигуна. Вам зовсім не обов'язково купувати найпотужніші агрегати. Необхідно ознайомитися з характеристиками гідросуміші та її абразивних елементів і вже виходячи з цього вибирати модель тієї чи іншої потужності.

  • Максимальний розмір твердих частинок. Обов'язково робіть невеликий запас від максимального розміру елементів – лише в такому разі обладнання зможе повноцінно справлятися з поставленими перед ним завданнями.

  • Матеріал. Агрегати високого рівня якості переважно виготовляються із чистого металу, в якому міститься до 28% хрому.

  • Виробник. Відмінним варіантом буде шламовий насос Цурумі, який випускає відомий японський виробник.

Якщо вам доведеться перекачувати гідросуміш із абразивними компонентами, перше, що потрібно зробити, – купити шламовий насос. У такому разі ви можете бути впевнені в ефективному виконанні роботи, стабільному функціонуванні та тривалому експлуатаційному терміні обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...