• Головна
  • Етилова залежність її лікування та стадії
Новини компаній
13:56, 20 листопада 2022 р.

Етилова залежність її лікування та стадії

Новини компаній

Алкоголіками не стають раптово і не народжуються. Схильність виникає після стадії регулярного «культурного» вживання спиртного: (вечірки, дні народження, святкування та інше). Алкоголізм називають хронічним захворюванням, яке розвивається за стадіями, що послідовно змінюють одна одну. Процес відбувається непомітно, при тривалому вживанні розвиток приймає незворотний характер.

Лікування від алкоголізму у Львові відбувається у реабілітаційному центрі виключно професійними спеціалістами наркологами, психологами та низкою вузькоспрямованих фахівців. Індивідуальний підхід, новітні методики, сучасне обладнання та сумісні зусилля рідних і персоналу допомагають пацієнтам позбутися згубної звички та повернутися до нормального повноцінного життя.

Етилова залежність її лікування та стадії, фото-1

Стадії алкоголізму

Коли пацієнт звернувся до лікаря та пройшов певний курс терапії і почав вести тверезий образ життя, ризик повернення залежності існує. Навіть дуже рідкі та короткотривалі зриви набагато ускладнюють стан й сприяють прогресивному розвитку ускладнень та ступеню залежності. Нарколог призначає терапію і види лікування в залежності від самопочуття, супутніх захворювань та стадії алкоголізму, яких всього 3:

  • Людина отримує відчуття комфорту та розслабленості під час вживання спиртного. На підсвідомому рівні починається пошук відповідної компанії, друзів та приводів, регулярне вживання.
  • До жаги випити та рідких амнезій приєднується абстинентний синдром, проблеми в сім’ї, на роботі у відносинах з друзями, колегами та рідними. Але алкоголь згодом займає основне місце в житті.
  • Людина згодна пити навіть сурогати при відсутності натурального спирту. Алкоголіка спіткають деградація, дуже важкий абстинентний синдром, імпотенція, біла гарячка та багато набутих патологій.

Людина стає або небезпечною для суспільства, або стрімко прямує до летального фіналу. Самостійно з такими проблемами алкоголіки впоратися не мають ні сил, ні бажання. Оскільки не розуміють реальності свого стану та не можуть подолати залежність від етилу.

Лікування алкоголізму Львів допоможе досягти стадії ремісії та впоратися з усіма труднощами. Пацієнтам надається професійна терапія, психологічна і соціальна підтримка.

Стани етилового сп’яніння

Стан людини змінюється від кількості випитого алкоголю. Умовно можна розділити його на фази:

  • Помірна – коли вживання у невеликій кількості покращує настрій, знижує напругу та дарує ілюзію розкутості і свободи. Проте, з кожним наступним келихом втрачається самоконтроль, з’являється роздратованість, збудження, що призводять до агресії чи сильної пригніченості.
  • Атипова – характерна для власників емоційного характеру, людей з неврівноваженою психікою чи навіть проблемами із здоров’ям. Наприклад, сп’яніння в стані стресу призводить до надмірної агресії, несприйняття всього навколишнього, посилення злості, ярості та відчаю.
  • Патологічна – притаманна алкоголікам з великим «стажем». Навіть після маленької чарки, з’являються галюцинації, нав’язливі ідеї, маячня, невиправданий страх та тривожність. Повністю змінюється поведінка та сприйняття навколишнього світу. Все виглядає жахливим та спотвореним, починається розлад психіки. В такому стані людина має велику неконтрольовану силу та є дуже небезпечною для інших.

Навіть перша фаза при регулярному вживання може викликати залежність, яка потребує консультації нарколога. Використовуючи сукупність морально-вольових властивостей, на цьому етапі, людина ще може самостійно відмовитися від частувань і запобігти появі згубної звички.

Остання фаза не виліковна, але її власники можуть звернутися до реабілітаційного центру в анонімному порядку для кодування від алкоголізму у Львові. Такий спосіб лікування призведе до стану ремісії і дозволить людині насолоджуватися життям без випивки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...