Львівська бізнес-школа УКУ створили унікальну програму з управління технологіями

22 липня у Львові презентують нову Програму магістерського рівня з управління технологіями (MS in Technology Management).  Нова програма стане першою у Східній Європі, яка поєднає технологічну і бізнес-освіту.

Програма магістерського рівня № 1 Східній Європі – MS in Technology Managementу – стартує на базі Українського католицького університету уже в жовтні цього року. Вона скерована для ІТ-фахівців, які прагнуть поглибити свої знання в галузі управління, краще зрозуміти бізнес та стратегії розвитку продукту, і набути навичок міжособистісного спілкування. Програма також стане ідеальним середовищем для реалізації власного проекту.

Навчальна програма базується на трьох основних стовпах – технології, бізнес і менеджмент, м’які навички (soft skills). Учасники вивчатимуть ІТ-концепції та стратегії, архітектуру і розробку ІТ-рішень, бізнес-комунікації, управління технологіями, фінанси та прийняття бізнес-рішень, управління підприємством, лідерство. Також особливістю нової програми з управління технологіями є те, що 80% викладачів – це практики, які щодня займаються технологічним бізнесом (СЕО, СІО, СТО, VPs) і, крім того, викладають у таких відомих університетах та бізнес-школах як Pennsylvania, Wharton, Carnegie Mellon, London Kingston, Leiden та ін.

Учасниками програми можуть стати особи, які мають диплом про вищу освіту в ІТ-сфері або пов’язаній галузі, щонайменше 4 роки досвіду роботи у відповідній сфері, досвід управління невеликими командами, рівень англійської не нижчий за Upper Intermediate.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі