У Львові презентували переклад книги автора бестселерів про Папу Івана Павла ІІ (ФОТО)

Презентація двох видань за участі авторів – «Кінець і початок: Папа Іван Павло ІІ – перемога свободи, останні роки та спадщина» Джорджа Вайґеля та «Велике повернення: релігія у глобальній політиці та міжнародних відносинах кінця ХІХ – початку ХХI століття» Віктора Єленського відбулась 5 липня у рамках міжнародного симпозіуму у Львові. Про це повідомила прес-служба УКУ.

Олег Турій презентує видання під час міжнародного симпозіуму в УКУ

 

 Українською книгу Джорджа Вайґеля переклали у видавниці УКУ. Вона стала своєрідним доповненням і продовженням бестселера  «Свідок надії. Життєпис папи Івана Павла ІІ», яка була перекладена 2011 року. Тоді видання стало лауреатом XIV Всеукраїнського рейтингу «Книжка року».

 «У цій книзі автор уперше спробував зробити певний підсумок у контексті процесу беатифікації Блаженного Папи Івана Павла ІІ. Тут присутній фаховий аналіз як здобутків, так і проблем, з якими Церква залишилась жити після відходу Блаженного», – зазначив на презентації проректор УКУ, історик Олег Турій.

Інше видання, яке презентували під час симпозіуму – книга Віктора Єленського. У своїй праці «Велике повернення: релігія у глобальній політиці та міжнародних відносинах кінця ХІХ – початку ХХI століття» автор аналізує бурхливе відродження релігії в сучасному світі, її потужне вторгнення у сферу великої політики та міжнародних відносин, роль у глобальних трансформаціях та процесах регіональних змін.

«Професор Єленський показує відродження релігії сучасного світу, тобто відродження того, що, здавалось би, уже відійшло у минуле. На основі матеріалів, автор подає іншу перспективу, і крізь українське вікно допомогає побачити наші здобутки, труднощі, виклики».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі