Депутати Львова вимагають, щоб Азаров повернув гроші за ремонт доріг до Євро-2012

Народні депутати з об’єднання «Львівщина» у Верховній Раді України скерували колективне звернення до прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням внести зміни до Держбюджету на 2013 рік та виділити Львову понад 153 млн. грн. Про це повідомила прес-служба народного депутата Михайла Хміля.

Йдеться про заборгованості міста Львова перед підрядними організаціями, які виконали ремонтні роботи доріг в рамках підготовки міста до проведення чемпіонату Євро – 2012.

 Подаємо повний текст звернення:

 «Звертаємося до Вас у зв'язку з проблемою наявності непогашеної заборгованості міста Львова перед підрядними організаціями в рамках підготовки міста до проведення чемпіонату Євро - 2012 та, зокрема, виконання вимог УЄФА по транспортному забезпеченню міста.

У Львові було проведено значний обсяг робіт по реконструкції та ремонту комунальних доріг, які з'єднують в’їзди в місто зі стадіоном, аеропортом та центральною частиною міста. Відповідно до Державної цільової програми з підготовки до Євро - 2012 для міста Львова були передані бюджетні асигнування з Державного бюджету на реконструкцію та ремонт міських доріг у 2011 році на суму 255 млн. грн., у 2012 році - на 200 млн. грн.

Місто забезпечило виконання робіт відповідно до Державної цільової програми. Львів був відзначений серед українських приймаючих міст, як місто, яке найбільш успішно прийняло туристів та вболівальників під час Євро -2012.

Підрядні організації, розуміючи важливість проведення чемпіонату для міста та держави загалом, виконували необхідні роботи незважаючи на відсутність фінансування із державного бюджету. А тому, станом на 20.06.2013 р. заборгованість бюджету за виконані роботи на об'єктах будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг комунальної власності Львова становить 153,194 млн. грн.

На сьогоднішній день перед Львовом стоїть нове завдання - підготовка до проведення у 2015 році чемпіонату з баскетболу серед чоловіків, для чого необхідно буде реалізовувати нові інфраструктурні проекти.

Проте, в умовах сьогодення міста, підрядні організації, не маючи обігових коштів на закупівлю матеріалів та виплату заробітної плати робітникам, відмовляються брати участь у тендерних закупівлях, що ставить під загрозу виконання необхідних запланованих робіт.

У зв’язку із вищезазначеним звертаємося до Вас відповідно до ст. 15 ЗУ «Про статус народного депутата України» з проханням розгляду питання щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2013 рік, передбачивши повернення заборгованості по виконаних роботах у м. Львові у рамках підготовки до Євро - 2012 в Україні на суму 153,194 млн. грн», йдеться у зверненні, підписаному народними депутатами Михайлом Хмілем, Ігорем Васюником, Степаном Кубівим, Ярославом Гінкою, Ярославом Дубневичем, Олегом Канівцем, Василем Пазиняком, Романом Іликом та Степаном Курпілем. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі