• Головна
  • Арестович анонсував результат війни за 2-3 тижні
16:02, 3 квітня 2022 р.
Надійне джерело

Арестович анонсував результат війни за 2-3 тижні

Результат війни вирішиться протягом 2-3 тижнів.

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що на Україну чекає дуже важка битва на сході, за Маріуполь. Проте результат війни вирішиться протягом 2-3 тижнів і, швидше за все, на користь України. Про це Арестович розповів під час візиту до звільненого від окупантів Ірпеня Київської області 2 квітня, повідомляє "Суспільне".

"Я думаю на нашу користь все вирішиться, у них немає резерву на те, щоб продовжувати активно цю фазу. На збір цих резервів – щонайменше 2-3 місяці. Санкції доб'ють економіку. Тобто зараз протягом 2-3 тижнів має бути вирішено. Я часто казав – 2-3 тижні, але це від початку другої фази. От зараз вона починається. Думаю, за три доби вони активно мають піти. І після цього 2 тижні вирішать все", – пояснив Арестович.

Він також висловив переконання, що російські війська не повернуться на північ Київської області.

".. щоб сюди повернутися, потрібно щонайменше створити таке саме угруповування, на що вони не здатні, у них немає мобілізаційного потенціалу. А до того ж з чисто військової точки зору, зараз вони переносять зусилля на схід, Маріуполь. Тобто вони через Росію повертаються, а через Бєлгород через Куп'янськ перезапускаються. Але в Бєлгороді з ними постійно щось трапляється", – зауважив радник голови президентського офісу.

Читайте також: Путіну потрібна "хоч якась перемога" до 9 травня – розвідка США

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #війна_за_незалежність #арестович #росіяни #вторгнення_в_україну #новини_україни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення