
17:46, 24 лютого 2022 р.
Надійне джерело
На Львівщині усі охочі можуть надати притулок тим, хто його потребує
На Львівщині створили Центр для кооперації для всіх українців — тих, хто може прийняти у себе людей і тих, хто шукає притулок.
Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.
«Сьогодні частина людей ухвалила важливе для себе та своїх сімей рішення – тимчасово евакуюватись зі своїх домівок в більш безпечні регіони України. На жаль, не у всіх людей є друзі чи родичі, які можуть їх прихистити на цей час», - зазначив очільник Львівської області Максим Козицький.
Отож: якщо у вас вдома чи на дачі є додаткове місце, де можуть на деякий час залишитись люди, заповніть цю форму: http://surl.li/blirl якщо ви почуваєте себе в небезпеці, виїхали з будинку та вам нема де залишитись, заповніть, будь ласка, цю форму: http://surl.li/blirn
Читайте також: Студентські гуртожитки у Львові просять звільнити для біженців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
Вчора
Оголошення
12:16, Вчора
12:16, Вчора
1
11:22, 5 грудня
04:53, 10 грудня
12:44, 15 грудня
