
18:09, 28 січня 2022 р.
Надійне джерело
Біля Порохової вежі потребуючі знову зможуть взяти собі теплий одяг
У Львові вдруге організовують акцію «Між нами – тепло».
Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, кожен, хто потребує теплого одягу, може його отримати поблизу Порохової вежі. Таку акцію проводить Львівський міський центр соціальних служб «Між нами», спільно з простором усвідомленого споживання «Ясна річ».
Триватиме акція упродовж тижня – з 31 січня до 4 лютого, на алеї біля Порохової вежі (вул. Підвальна, 4).
«Запрошуємо громаду Львова долучатись до акції. Приносьте теплі речі, краще на вішаках, і розвішуйте їх на деревах алеї – ви впізнаєте, на яких саме. Кожен, хто потребує одягу, зможе прийти і взяти для себе потрібну річ. Тож почувайтеся вільними приносити одяг у хорошому стані», - зазначили у Центрі соціальних служб «Між нами».
До слова, під час першої акції «Між нами тепло», яку провели торік у грудні, теплий одяг змогли взяти собі близько 100 потребуючих.
Читайте також: У центрі Львова школярі провели акцію "Ділимось добром": подробиці, - ФОТО, ВІДЕО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
16:53, 5 грудня
19
12:42, 4 грудня
40
23:57, 6 грудня
183
