• Головна
  • Через казначейство ШРП не може видати людям зарплату, - Удовенко
17:04, 27 травня 2013 р.

Через казначейство ШРП не може видати людям зарплату, - Удовенко

Державна казначейська служба не виконала платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на суму 10 млн 464 тис грн. Про це інформує департамент фінансової політики, станом на сьогодні, 27 травня.

«Загалом по району маємо близько 750 тис грн., які не перераховує казначейство. Це кошти і на саночистку, і на ремонт житлового фонду. Але 360 тис з цих коштів - це заробітна плата працівників ШРП, яку ми зараз не маємо змоги виплатити. Кошти не перераховують уже близько 2 тижнів. І хоч у п’ятницю деякі проплати здійснили, але це далеко не все», - зазначив Олександр Удовенко, голова Шевченківської районної адміністрації.

Казначейство не перераховує понад 6,1 млн грн. до спеціального фонду міського бюджету розвитку. Понад 3,5 млн грн. складає заборгованість до загального фонду, з них на 2 млн 121 тис грн. не виконують платіжних доручень районних адміністрацій: 356 тис грн. на поточний ремонт житлового фонду, 1 млн 745 тис грн. – на поточний ремонт доріг та санітарну очистку.

Окрім того, не виконуються платіжні доручення управління культури – 99,5 тис грн., управління охорони здоров’я – 284,6 тис грн., управління освіти – 400 тис грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...