
Новини компаній
15:00, 1 жовтня 2021 р.
“Вибір країни - 2021” - відзнака, яку отримала продукція ТМ “Епікур”
Новини компаній
Продукція торгової марки “Епікур” днями була відзначена нагородою “Вибір країни 2021”. Про це йдеться на офіційній сторінці бренду у Фейсбук (https://www.facebook.com/epikur.official/posts/596446861710321 ).

“Дякуємо за довіру тисячам українців, які є прихильниками нашої продукції і кожного дня обирають в продуктові кошики курятину від ТМ “Епікур”. Наш пріоритет - щоб кожен українець міг смакувати тільки якісну продукцію, вирощену без антибіотиків і стимуляторів росту.
Для цього працює велика команда спеціалістів і нагорода в першу чергу їхня: тих, хто вирощує курчат, обробляє та пакує, підбирає зручні магазини для покупки та потім доставляє до полиць. Нам приємно поділитися цією відзнакою і розповісти, що наші старання були оцінені українськими споживачами”, - йдеться у дописі.
Нагадаємо, що курятина ТМ “Епікур” стала на українському ринку першою вирощеною без антибіотиків та стимуляторів росту, чим і задала тенденцію українським виробникам на перехід до цього стандарту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:08
Вчора
ТОП новини
Оголошення
17:40, 3 червня
17:40, 3 червня
17:40, 3 червня
07:49, 10 червня
17:40, 3 червня
live comments feed...
Коментарі