
12:05, 16 вересня 2021 р.
Надійне джерело
На Львівщині викрили чоловіка, який продавав підроблені COVID-сертифікати та ПЛР-тести, - ФОТО
Мешканець Львівщини продавав громадянам підроблені медичні довідки для перетину державного кордону.
16 серпня пресслужба поліції Львівщини повідомила, що правоохоронці викрили 31-річного мешканця Львівщини, який виготовляв довідки з негативним результатом на коронавірус та COVID-сертифікати для перетину держкордону. Клієнти надавали лише свої дані для оформлення.
Чоловік використовував підроблені печатки медичної лабораторії. Загалом фігурант виготовив понад 50 COVID-сертифікатів та понад 300 довідок із негативним результатом на коронавірус. Він рекламував свої послуги чоловік рекламував у групових чатах у месенджері.
Здебільшого клієнтами правопорушника були перевізники. Вартість однієї довідки становила 500 гривень, а COVID-сертифіката - 1500 гривень.
Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання чоловіка та у його автомобілі. Вилучили комп’ютерну техніку, печатки, COVID-сертифікати. Під час огляду техніки виявили згенеровані QR-коди, які, ймовірно, використовувалися для підроблення сертифікатів.
Триває досудове розслідування. За цим відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.
Читайте також: У Львові судитимуть колишнього голову ЛКП "Львівелектротранс"
Фото на головній: пресслужби поліції Львівщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
08:20, 25 червня
18:27, 20 червня
live comments feed...
Коментарі