• Головна
  • У Львові на громадському транспорті два тижні буде паралізована робота GPS-трекерів
15:03, 1 вересня

У Львові на громадському транспорті два тижні буде паралізована робота GPS-трекерів

 До уваги пасажирів громадського транспорту Львова - дані GPS на більшості платформ не відображають або відображають некоректно.

Про це повідомив транспортний експерт та голова ГО "За якісний транспорт" Святослав Товстига

Тому рекомендую не користуватися додатками, які показують громадський в режимі реального часу, така ситуація ймовірно викликана конфліктом який виник між приватною компанією і ЛКП «ЛЬВІВАТОДОР», детальніше в пості:

Жодних перемовин із компанією, яка відключила передачу даних з GPS-трекерів, встановлених в громадському транспорті, не може бути!

Сьогодні до мене звернулось декілька ЗМІ за роз’ясненнями ситуації щодо GPS. Фактично ми зіткнулись з шантажистськими діями компанії, яка збирала інформацію GPS-трекерів, встановлених в автобусах, трамваях та тролейбусах, й передавала комунальному підприємству та перевізникам для аналізу.

Хочу зазначити, що дані GPS-трекери встановлені власниками транспортних засобів і за передачу даних з кожного перевізники платили приватній компанії з 100 грн в місяць з одної одиниці транспорту.

Фактично, приватна компанія брала кошти за передачу даних, зберігання на сервері і формування звітів. До кінця серпня цього року, приватна компанія дану інформацію передавала ЛКП «Львівавтодор» за 1 грн/місяць.

З січня 2021 року у Львові запрацює АСООП у ГТ від чесько-українського консорціуму компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe - Municipal Technologies LLC. Однією зі складових проекту є встановлені GPS-трекери з програмним продуктом, який дублюватиме послуги передачі даних приватної компанії.

Тож компанія, яка зараз виконує функцію збору і передачі інформації почала ставити ультиматум керівництву ЛКП «Львівавтодор»: 60 тисяч щомісячно або договір до грудня 2022 з обов’язковою умовою, що ніхто інший не може надавати аналогічних послуг.

Фактично ці дії приватної компанії ставлять нас перед вибором: бути певний період без даних GPS чи погодиться на умови приватної компанії і заблокувати впровадження е-квитка у Львові в січні 2021.

Чи можемо ми відмовитись від цієї компанії і відновити дані GPS? Так. Я вже надав потрібну інформацію, що саме потрібно зробити місту, щоб отримати необхідне.

Думаю, що в найближчих два тижні роботу буде відновлено повноцінно і ми відмовимось достроково від послуг цієї сумнівної компанії!

Читайте також: У Львові з 1 вересня побільшає громадського транспорту, - ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #громадськийтранспорт #GPS-трекери #Товстига #е-квиток
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Усі матеріали сайту 032.ua, пов'язані з минулим, теперішнім або майбутнім транспортної сфери міста Львова. Розповідаємо про те, як розвивався транспорт у Львові в минулому, що відбувається у цій сфері зараз та які плани у міських чиновників щодо покращення транспортної інфраструктури Львова.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...