• Головна
 • Платформа, яка змінить юридичний ринок України
Новини компаній
15:00, 28 серпня 2021 р.

Платформа, яка змінить юридичний ринок України

Новини компаній

А у вас часто трапляються ситуації, коли потрібна юридична допомога? Мабуть, на перший погляд здається, що не дуже, та юрист – це та людина, до якої звертаються лише у критичних ситуаціях. Насправді це міф, який призводить до того що, здавалося б, невеликі складнощі, які можна було б вирішити за допомогою юриста, перетворюються у значні проблеми.

Обдурили шахраї? Незаконно звільнили з роботи? Затримують зарплату? Орендодавець виселив з квартири? ОСББ не виконує свої зобов’язання? Колишній чоловік не виплачує аліменти? Такі та багато інших ситуацій трапляються у житті кожного з нас. Більшість людей намагаються вирішити їх самостійно або ж просто примиряються з проблемою. Але відстоювати свої права, навіть у дрібних питаннях, можливо та дійсно потрібно. А сьогодні це стало ще й доступним та простим процесом. Як саме? Ми розповімо на на https://advokat-narodu.com/?sl=uk

Нещодавно в Україні відкрився перший юридичний маркетплейс «Адвокат Народу». Він поєднав в собі усі можливості сучасних засобів комунікації, інноваційні технології, а також досвід спеціалістів у сфері юриспруденції, аби створити платформу, яка допоможе кожному українцю легко та зручно вирішити своє юридичне питання, не виходячи з дому та не витрачуючи на це безліч коштів та часу.  Це інноваційна платформа, створена на основі досвіду, отриманого від кращих світових юридичних платформ, і адаптована до юридичного ринку України. За оцінками експертів ця платформа кардинально змінить юридичний ринок нашої країни вже протягом одного року.

ЧОМУ ЦЕ ЗРУЧНО?

1) Прозорість

Пошук юриста у розумінні більшості людей – це щось незвичне та складне. Часто люди звертаються до спеціалістів, яких їм хтось радить, або у юридичну компанію, де в більшості випадків ви не знаєте, хто саме буде займатися вашим питанням та наскільки кваліфікований цей спеціаліст. Тож ви не маєте реальної можливості порівнювати та обирати.

«Адвокат Народу» зробив процес пошуку юриста прозорим та простим. Це платформа, на якій зібрані професійні юристи та адвокати з самих різних куточків країни. База юристів постійно збільшується та вже покриває усі галузі права та локації в Україні та за її межами. А для того, щоб обрати спеціаліста, який буде спроможний ефективно вирішити саме ваше питання, на платформі є все необхідне для об’єктивної оцінки фахівця:

 • Детальний опис досвіду та кваліфікації спеціаліста

 • Галузі права, в яких юрист компетентний 

 • Рейтинг та відгуки клієнтів, які вже отримали правову допомогу від цього юриста 

 • Написані юристом статті та експертні матеріали, які не тільки корисні, але й свідчать про професійність обраного спеціаліста

 • Мови, на яких юрист може надавати послуги

2) Зручність

Для того, щоб отримати юридичну допомогу більше не потрібно їхати до офісу юриста та витрачати на це декілька годин вашого часу. «Адвокат Народу» – це онлайн платформа, на якій ви можете записатись на консультацію за пару кліків з комп’ютера чи вашого мобільного телефону  та отримати її онлайн де б ви не знаходились. А для того, щоб вам було ще зручніше, на платформі запроваджені різні способи зв’язку з юристом: 

 • Відео-дзвінок

 • Аудіо-дзвінок

 • Чат 

Більш того, «Адвокат Народу» допомагає планувати ваш графік та економити час:

 • Ви можете обрати в календарі зручний час та запланувати, коли саме пройде консультація («Адвокат Народу» попіклується про те, щоб ви випадково не забули про консультацію та нагадає за 15 хвилин до початку).

 • Якщо ж вам потрібна термінова юридична допомога, на головній сторінці сайту є можливість «задати питання». Ви просто описуєте свою проблему, сплачуєте консультацію та ваш запит одразу ж відправляється до юриста, який спеціалізується саме у цій галузі та зв’яжеться з вами протягом найближчих 15 хвилин. 

На сайті реалізована зручна система пошуку послуг та усі вони згруповані в зрозумілі для користувача категорії без зайвої юридичної термінології, аби замовлення послуги не викликало будь-яких складнощів. Адже категорія «Борги» зрозуміліша для користувача, ніж «Цивільне право», а «Шахрайство» – зрозуміліше, ніж «Кримінальне право».  

3) Доступність

Юридична допомога – це набагато доступніше, ніж здається. На платформі «Адвокат Народу» діють лише фіксовані ціни на всі послуги, ніяких неочікуваних витрат, чого не може, на жаль, запропонувати жодна юридична компанія.

4) Надійність

«Адвокат Народу» виступає гарантом якості послуг, які надаються на платформі та дбає про сервіс, а також результат, який отримують клієнти. У разі, якщо юрист не виконав свої зобов’язання, або ж не запропонував клієнту найкращий спосіб вирішення його питання, «Адвокат Народу» повертає сплачені кошти.

5) Конфіденційність

Деталі питання клієнта не розголошуються. Лише клієнт та юрист, якого він обрав, знають подробиці ситуації. «Адвокат Народу» не збирає та не зберігає будь-яку конфіденційну інформацію користувачів.

ЩО ЩЕ ОСОБЛИВОГО У ПЛАТФОРМІ? 

1) Інформаційно-правовий ресурс

На платформі «Адвокат Народу» є юридичний блог, у якому щоденно розміщуються цікаві та корисні статті на правову тематику. Мета цих статей – допомогти кожному самостійно розібратися у своєму юридичному питанні. Усі матеріали підготовлені виключно юристами платформи, які є досвідченими спеціалістами у відповідній галузі. Також уся інформація проходить модерацію та перевірку на точність та достовірність.

2) Онлайн база форм для заповнення юридичних документів

«Адвокат Народу» розробляє базу шаблонів форм найбільш затребуваних документів з інструкцією та порадами щодо їх заповнення, аби ви могли самостійно скласти необхідні документи.

3) Система підписки, яка буде запроваджена на платформі 

Вже зовсім скоро «Адвокат Народу» запропонує своїм користувачам систему підписки та за невелику щомісячну плату кожен зможе отримувати безперервну юридичну підтримку спеціалістами платформи.

ЧОМУ КРАЩІ ЮРИСТИ УКРАЇНИ ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО ПЛАТФОРМИ?

Діджиталізація майже всіх сфер життя людей – це очевидна тенденція в останні роки. Юриспруденція, попри те, що багатьом здається, досить консервативною сферою – не виключення. На сьогодні робота онлайн – це ключова можливість юриста працювати та розвиватися, незалежно від локдаунів та карантинних обмежень. Більш того, це дійсно зручно. 

Приєднуючись до «Адвокату Народу», юрист отримує можливість: 

 • Бути одним з перших успішних онлайн-юристів України;

 • Розвивати свій бренд онлайн завдяки власному досвіду та усім сучасним digital інструментам без необхідності поглиблених знань інтернет-маркетингу;

 • Легко отримувати замовлення на консультації та подальші послуги й працювати з клієнтами з будь-якого куточка країни;

 • Не витрачати будь-які кошти на розміщення та рекламу – абсолютно ніяких витрат до фактичних замовлень;

 • Просувати власний професійний контент за рахунок платформи;

 • Знаходити довгострокових клієнтів та працювати у зручному графіку;

 • Стати частиною всеукраїнської юридичної онлайн-спілки (у перспективі «Адвокат Народу» стане соціальною мережею для юристів для створення внутрішніх форумів та обміну досвідом).

А ви готові дізнатися, яка вона, юриспруденція сучасності? Переходьте не платформу «Адвокат Народу» та спробуйте вже зараз! 

https://advokat-narodu.com/?sl=uk

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...