16:18, 28 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Львівська фехтувальниця виборола "срібло" на Паралімпійських Іграх

Львівська фехтувальниця Наталія Морквич виборола "срібло" на Паралімпійських Іграх у Токіо.

Наталія Морквич стала срібною призеркою у фехтуванні на рапірах на Паралімпійських Ігорах у Токіо. У фіналі українка поступилася китаянці Гу Хайян, перед тим здобувши на Іграх сім перемог. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Як відомо, це п’ята для України у парафехтуванні і 34-а медаль наших спортсменів на Паралімпійських іграх у Токіо.

Стала срібною медалісткою Паралімпіади у фехтуванні на рапірі, Фото: ЛОДА

29-річна Наталія Морквич є володаркою понад сотні нагород з українських та міжнародних змагань; багаторазова призерка Кубку світу з фехтування на візках. Чемпіонка та призерка Європи і Світу. Чемпіонка світу 2015 року з фехтування на візках.