• Головна
 • Дистанційна підготовка до ЗНО у Львові
Новини компаній
11:00, 3 серпня 2021 р.

Дистанційна підготовка до ЗНО у Львові

Новини компаній

Як підготуватися до ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) у Львові? Чи можна підготуватися самостійно? Які курси підготовки вибрати у Львові? Чи можна підготуватися до ЗНО дистанційно?

ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) – це фінальний підсумковий ривок длякожного школяра, саме його результати вплинуть на вступ до ВНЗ і можуть відкрити нові можливості та перспективи.

На жаль, старанне навчання в наших загальноосвітніх школах – не гарантія високого бала на ЗНО. Підготуватися до тестування, повторити матеріал минулих років і заповнити упущення в програмі сьогодні допоможуть курси від Optima Academy, закладу на базі однієї з 50 найкращих шкіл України за результатами ЗНО 2020.

Дистанційна підготовка до ЗНО у Львові, фото-1

З яких предметів відбувається тестування?

 • Українська мова та література.
 • Математика.
 • Історія України.
 • Хімія.
 • Фізика.
 • Біологія.
 • Географія.
 • Іноземні мови.

Не тільки бали, а й знання

Під час підготовки до ЗНО недостатньо навчитися вирішувати тести та опрацювати завдання минулих років. Дуже важливо згадати пройдений матеріал, відновити упущення та структурувати знання.

Ми переконані, що шкільні знання потрібні не тільки для проходження незалежного тестування. Ми формуємо в учня твердий і фундаментальний базис із основних предметів, який стане в нагоді під час подальшого навчання.

За результатами наших курсів учні не тільки добре складають ЗНО, а й можуть твердо спиратися на свої знання, вміють ефективно готуватися до іспитів і контрольних робіт, мають міцний фундамент для подальшого навчання у вишах.

Як проходять заняття?

Маєте сумніви, коли краще почати підготовку до ЗНО? Почніть заздалегідь, а найкраще – сьогодні!

Тривалість курсу:

 • інтенсив: від 2 до 4 місяців;
 • стандартне навчання: від 1 до 2 років.

Форма навчання: дистанційна.

Заняття: 1-2 рази на тиждень по 2,5 години.

Як ми навчаємо: три секрети успішної підготовки

 • Невеликі групи та індивідуальний підхід

У кожного учня свої особливості: швидкість сприйняття, початковий рівень знань, сильні та слабкі сторони, розклад. Щоб отримати найкращі результати з кожною дитиною, ми формуємо невеликі (до 10 осіб) групи приблизно одного рівня підготовки, де для кожного учня передбачений індивідуальний навчальний план.

Саме в невеликих групах викладач має можливість відповісти на всі запитання, приділити увагу кожному, домогтися детального опрацювання всіх тем. Водночас із цим кожен учень поглиблено розглядає найбільш проблемні для нього теми.

 • Передові навчальні матеріали та найкращі викладачі

Завдання викладача – чітко бачити рівень знань своїх учнів, допомагати освоїти новий матеріал і заповнити упущення в освіті. Ми сформували команду досвідчених педагогів, для яких їхня професія є покликанням.

Але навіть найталановитіша дитина не зможе далеко просунутися без відповідних навчальних матеріалів. Ми широко використовуємо мультимедійні лекції, кращі зарубіжні та вітчизняні підручники, свою унікальну базу інтерактивних завдань і вправ.

 • Підготовка без стресів

Нервозність вкрай погано позначається на навчанні: погіршуються концентрація та пам'ять, учні втрачають мотивацію та неохоче повертаються до неспокійних занять. Ми усуваємо стреси та комунікаційні проблеми на наших курсах ЗНО, формуємо теплу тадовірчу атмосферу, де учень не боїться ставити запитання, припускатися помилок і демонструвати свої знання.

Дітям імпонує наше особливе ставлення до їхніх помилок на заняттях. Ми переконані, що це унікальна можливість знайти та виправити їх до тестування або іспиту. Чим впевненіше молода людина відчуватиме себе на занятті, чим надійніше будуть їїзнання, тим вищим буде бал на ЗНО та загальний рівень підготовки.

Про Optima Academy

Optima Academy – це освітня ініціатива на базі першої ліцензованої в Україні дистанційній школи «Оптіма». Тут діти можуть не тільки заповнити упущення в шкільній програмі, поглиблено вивчити профільні предмети, але й отримати те, чого не вчать у звичайних школах.

Optima Academy допомагає дітям освоїти основи IT, спробувати свої сили в верстці, розробці програм та ігор, отримати ази фінансової та медіаграмотності, розвинути свої ораторські, лідерські та організаторські здібності.

Ми орієнтовані на міжнародні стандарти та можливості в освіті, співпрацюємо з освітніми проєктами та школами США, готуємо дітей до вступу як до вітчизняних, так і до зарубіжних ВНЗ, допомагаємо вибрати майбутню затребувану та улюблену професію, отримати вищий бал на ЗНО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...