• Головна
  • Невідомий Баукнехт. Пральна машина з Німеччини.
Новини компаній
09:49, 15 червня

Невідомий Баукнехт. Пральна машина з Німеччини.

Новини компаній

Побутова техніка бренду Bauknecht маловідома в нашій країні. У Німеччині техніка, придумана винахідником Готліб Баукнехтом, стала відома ще до Другої Світової війни. Якщо говорити про пральні машини, то в 1955 році вийшла у виробництво техніка з центрифугою, яка значно полегшила прання та віджимання білизни. У машинках було дві секції. В одній речі пралися, а в інший вони віджималися після прання. Примітно, що в СРСР такі пральні машини можна було купити лише в 80-х роках.

Техніка, яка економить

Перші пральні машини - автомати на пострадянському просторі з'явилися лише в 90-х роках. Багато хто вважав їх занадто дорогим придбанням. Але даремно. Як стверджують майстри з сервісу по ремонту пральних машин, якщо техніка правильно встановлена та підключена, вона заощаджує електроенергію і воду. У порівнянні з використанням води при ручному пранні речей. Тобто, економить гроші. А про економію найдорожчого ресурсу — часу й говорити не треба. А ще у жінок зберігається ніжна шкіра рук, завдяки тому, що багато домашніх процесів робиться за допомогою автоматів. Що для багатьох є важливим.

Багато хто побоюється купувати техніку малознайомих брендів. Думаючи, що в разі поломки складно буде знайти фахівця для діагностики та ремонту. Та купити деталі для заміни. Судячи з відгуків клієнтів на сайтіhttps://wash-service.kh.ua, майстри впораються з будь-якою поломкою, незалежно від торгової марки.

Несправності, які можна «відремонтувати» за телефоном

В хорошому сервісному центрі можуть навіть проконсультувати в телефонному режимі, як виправити несправність, якщо вона незначна чи пов'язана з речами очевидними. Наприклад: не включається машина, не стартує прання. Що робити?

• Перевірити роботу електричної розетки. Вимкнути машину і включити прилад, який точно працює. Наприклад, під'єднати телефон до розетки. У разі використання подовжувача, перевірити його на справність.

• Відкрити водопровідний кран й перевірити, чи є вода? Без води машина не запуститься. Або перевірити, можливо, хтось із родини без попередження перекрив подачу води на машинку.

• Вода в крані є, але натиск дуже слабкий та помпа не качає воду.

• У деяких моделях перевищення ваги завантаженої білизни може блокувати запуск прання.

• У фронтальних типів дверцята - люк не щільно закриті. Блокування не спрацьовує, програма прання не запускається.

• Зливний шланг може випасти з кріплення, його рівень не відповідає до робочих параметрів техніки.

• Електронна начинка — це той же комп'ютер, який може «зависнути» Спробувати перезавантажити техніку, висмикнувши шнур з розетки та через деякий час знову під'єднати до мережі.

Це такі несправності, коли можна впоратися самостійно з ремонтом. У всіх інших випадках краще викликати професійного майстра. Про нюанси роботи й можливі поломки німецької техніки Bauknecht можна прочитати на сайті, перейшовши за посиланнямhttps://wash-service.kh.ua/geografiya/bauknecht/. Нехай ваша пральна техніка працює як можна довше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...