ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує замінити 19,5 км теплових мереж

 Теплопостачальні підприємства Львова готуються до нового опалювального сезону.

Так, ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводить замінумагістральної тепломережі на вул. Вулецькій, яка іде від ТЦ «Південна» (Кінескоп). Від неї теплоносій іде на весь Сихівський район. Роботи, які виконують за кошти теплопостачального підприємства,  планували закінчити у квітні цього року.

«Треба активно готуватися до нового опалювального сезону. Сьогоднішні роботи – це якісне теплопостачання для мешканців Сихова, для мешканців 245 будинків. У цьому році ми міняємо 460 м. трубопроводу. Коштуватиме це нам 3 млн 600 тис. грн. В рік ми у середньому міняємо 15 км, цього року зробимо більше – орієнтовно 19,5 км. Щодо коштів, то близько 30 млн грн. буде інвестовано у цьому році у надійне теплопостачання міста. І це тільки завдяки тому, що є сьогодні двоставковий тариф і ми можемо працювати цілий рік, а не тільки під час опалювального сезону.

Ця ділянка надзвичайно складна, багато проривів постійно. Міняючи комунікації, ми убезпечуємо себе від проблемних питань  під час наступного опалювального сезону», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ця ділянка є проблемою вже кілька років. На жаль, не знаходилося коштів у жодному бюджеті протягом багатьох років. Ми у цьому році змогли знайти кошти і тому 1/3 найпроблемнішої частини буде замінено», - зазначив директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж.

Нагадаємо, у 2013 році ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує замінити 19,5 км теплових мереж. Ремонтна кампанія цього року обійдеться в більше 30 млн. грн. 

Серед ділянок, де відбуватиметься заміна трубопроводів, - тепломережі на вул. Чмоли, Плужна-Випасова, Миколайчука, Стрийська-Гашека та інші.

Також проводитимуться роботи з ізоляції тепломереж, що дозволяє зменшити тепловтрати на трубопроводах.

Проводитимуться роботи з автоматизації об’єктів теплопостачання.

У 2013 році завдяки інвестиційній програмі затвердженій НКРЕ на ТЕЦ-1 триватимуть роботи з ремонту і модернізації електричного і теплотехнічного обладнання, заплановано провести реконструкцію приєднаних силових трансформаторів 110/35/6,3 кВт та ПЛ-35 кВ, реконструкція та модернізація обладнання ПС 110/35/6 кВт, завершити реконструкцію та модернізацію ПК-8, провести реконструкцію та модернізацію ПК-7, модернізацію турбіни №4 та ін.

На балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго» знаходиться 433 км теплових мереж. За останні роки підприємство міняє в середньому 12-15 км теплових мереж. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі