Сьогодні Львівський виконком скасував наказ департаменту містобудування

У Львові виконавчий комітет скасував наказ департаменту містобудування від 21.11.2011 року №А-404 про затвердження ТзОВ ОТПВ «Ярмарх» вимог до архітектурно-планувальної частини проекту реконструкції існуючого приміщення магазину на вул. О.Довженка, 4 із влаштування віконного прорізу та окремого входу на місці існуючого віконного прорізу.

За словами директора департаменту містобудування Андрія Павліва, проектна організація, яка виконувала пропозиції, надала неправдиву інформацію.

Вказаний наказ готувався на підставі звернення ТзОВ ОТПВ «Ярмарх», проектних пропозицій влаштування дверей та вікна в приміщенні ТзОВ ОТПВ «Ярмарх» на вул. Довженка,4, свідоцтва про право власності, технічного паспорту на приміщення ОТВП «Ямарх» та висновку управління архітектури.

При розробленні проектної документації на влаштування дверей та вікна проектантською організацією ПП «ПБФ «Івер» не було враховано законні права та інтереси ТзОВ «Крамсервіс», як користувача суміжної земельної ділянки та введено в оману працівників департаменту містобудування.

Цей факт було виявлено після підготовки та видачі департаментом наказу про затвердження ТзОВ ОТПВ «Ярмарх» вимог до архітектурно-планувальної частини проекту реконструкції існуючого приміщення магазину на вул. О.Довженка, 4 із влаштуванням віконного прорізу та окремого виходу на місці існуючого віконного прорізу.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення, такими діями проектної організації створено перешкоди у належному користуванні ТзОВ «Крамсервіс» своєю земельною ділянкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі