Львівщина буде першою, де впровадять біометричний паспорт

Львівщина потрапила в трійку областей , де буде першочергово впроваджено експериментальний проект біометричних паспортів .  Крім Львівської області до експерименту залучені  Київська область та Харківська.

Про це  24 квітня під час прес-конференції повідомив начальник Головного управління державної міграційної служби України Ярослав Скиба

 Люди, які з певних переконань не хочуть, щоб у їхніх паспортах була зацифрована інформація, мають право відмовиись від цього.

Зі слів начальника Головного управління державної міграційної служби , такий паспорт, який міститиме електронну інформацію, суттєво пришвидшить проходження митного контролю тощо. Однак, за його словами, це дуже затратна процедура, тому повністю на біометричні паспорти Україн перейде у 2016 році.

Як стало відомо, такий паспорт видаватиметься людині від народження терміном на 10 років. Перший бланк паспорту буде безкоштовним, натомість подальшу його вартість він сказати не може, адже в Україні ще не проведені тендерні процедури.

«Електронний носій може бути в паспорті, бо ж і ні, залежно від бажання громадянина. В паспорті буде інформація про назву держави, назву документу, імя особи, стать, громадянство, дата народження, унікальний номер запису в Реєстрі, номер документа, дата закінчення строку дії, дата видачі документа, уповноважений субєкт, що видав документ, місце народження, відцифровані образ обличчя та відбитки пальців особи та підпис, внесений шляхом долазерного гравіювання», - наголосив  Скиба.

Він також додав, що російської мови у паспорті не буде, адже буде лише українська та латинська транслітерація імя особи та місце народження.

Слід зауважити, що наразі з кінцевою датою впровадження біометричного паспорта на Львівщині ще не визначились.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі